Şimdi Ara

Nokia Suite Harita Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Nokia Suite 3.6 sürümünü indirdim cihazı bağladım türkiye haritası indirmek istedim fakat bir türlü internetten indirmiyor.Sürekli internet bağlantınızı kontrol edin veya internet explorerın çevrimiçi olduğundan emin olun diyor çözüm önerisi olan var mı?

• aynı sorun bende de var.bekleyeceğiz anlaşılan suite de bir sorun var. düzeltirler yakında
  • Suite ile ilgili genel bir problem.. Eski nokia maps yazılımını pcnize kurup haritanızı indirin ve pcnizden hafıza kartınıza atmayı deneyin..
  • Arkadaşlar bu konu için bugün nokia destek hattını aradım baya bir süre konuştum fakat en son hafıza kartı olmadığı için olmuyor dediler. E6 telefonum var 8 GB hafızası var oraya atmıyor mu dedim olmuyor dediler. Hafıza kartı ile denedim fakat yine olmadı. Bunun bir çözümünü bulabilen var mı?
  • Aynı sorun bende de var. 3 saattir kurcalıyorum, genel sorun olduğunu öğrendiğim iyi oldu.
  • Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm her defasında farklı bahane sundular çözüm olmadı. En sonunda yakın zamanda yüklenmiş güncel Türkiye haritası ve Sesli yönlendirme dosyalarını buldum. Kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan indirip telefonunuzdaki cities klasörü ile değiştirerek kullanabilirsiniz.

http://www.mediafire.com/?vexx768a5mm1o80
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamerFox

Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm her defasında farklı bahane sundular çözüm olmadı. En sonunda yakın zamanda yüklenmiş güncel Türkiye haritası ve Sesli yönlendirme dosyalarını buldum. Kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan indirip telefonunuzdaki cities klasörü ile değiştirerek kullanabilirsiniz.

Kaç gündür ben de uğraşıyorum. Verdiğin link çok işime yarayacak, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GamerFox

Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm her defasında farklı bahane sundular çözüm olmadı. En sonunda yakın zamanda yüklenmiş güncel Türkiye haritası ve Sesli yönlendirme dosyalarını buldum. Kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan indirip telefonunuzdaki cities klasörü ile değiştirerek kullanabilirsiniz.

kaç gündür ben de deniyorum ama bir türlü indirmedi, artık onlar bu soruna bi çözüm bulana kadar beklicez, link için de teşekkür ederim.

• cok tesekkur dosya calısıyor
    aynı sorun bendede vardı.
  • arkadaşlar, saçma gelecek belki ama ben opendns kullanıyordum. dns ayarlarımı otomatik yaptığımda nokie suite haritalari indirmeye başladı..
    aynı sorun için buraya gelenlere bilgi olsun..
  • c6 telefonum var nokia suite yükledim ancak harita yüklemeye girdimmi hafıza kartını takın yazıyo ama hafıza kartı takılı bu sorunu nasıl çözebilirim???
  • Nokia C5-03 hard format attım ovi den haritaları yükledim.. GPS im çalışıyor, uyduları buluyor. Araç sürerken ok navigasyon yapıyor. Fakat sorunum Araç sürme veya yürüme kısmına geçtiğimde Araba navigasyonu bu konumda başlatılamıyor mesajı veriyor. Yani sesli navigasyon yapmıyor. Rotayı bulamıyor Neler yapmalıyım. Bir ayarı varmıdır. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsabotajx

arkadaşlar, saçma gelecek belki ama ben opendns kullanıyordum. dns ayarlarımı otomatik yaptığımda nokie suite haritalari indirmeye başladı..

bende de dns ayarını otomatik yapınca düzeldi tesekkurler
  • kardeş çok teşekkürler yaa internetten maç izlicem diye dns ayarlarını değiştirmiştim otomatik yapınca düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsabotajx

arkadaşlar, saçma gelecek belki ama ben opendns kullanıyordum. dns ayarlarımı otomatik yaptığımda nokie suite haritalari indirmeye başladı..

İpucu için teşekkürler. İşe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:EZEL:. -- 12 Ağustos 2013; 23:18:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.