Şimdi Ara

note 2 - xperıa z

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. Bu ıkı telefon arasında bu ısten anlayan arkadaslar yardım edebılır mı ?
    sureklı oyun oynamam gunde en fazla 4 saat kullanıyorum o 4 saat ıcınde 1 saat telle. Konusurum gerı kalan saatte de mesaj ve nette takılırım. Oyle telefondan pek anlamadıgım ıcın ılla su program olsun sunu yapsın bunu yapsın gıbı bı derdım de yok yanı normal kullanıcıyım. Bıde telefonu eylul-ekım ayı gıbı almayı dusunuyorum. Sızce hangı telefona yogunlasmalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece arama ve mesajlaşmak için Note 2 fazla değil mi hocam? Aslında xperia Z de fazla fakat en azından ekranı note kadar büyük değil. Film izleyecekseniz uygun tabii ama bahsetmemişsiniz de.
    Eğer film izlemeyecek oyun oynamayacak ve internete girmeyecekseniz ucuz bir cihaz tercih edilebilir. Ama maddi açıdan sıkıntınız yoksa iş sadece tasarıma kalır bu da sizin göz zevkinizdir biz karar veremeyiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 10 Mayıs 2013; 17:52:57 >
  • normal kullanıcı için bu telefonlar fazla bence, siz en iyisi iphone 4s yada 5 alın hem küçük ekran hemde kolay arayüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Sadece arama ve mesajlaşmak için Note 2 fazla değil mi hocam? Aslında xperia Z de fazla fakat en azından ekranı note kadar büyük değil. Film izleyecekseniz uygun tabii ama bahsetmemişsiniz de.
    Eğer film izlemeyecek oyun oynamayacak ve internete girmeyecekseniz ucuz bir cihaz tercih edilebilir. Ama maddi açıdan sıkıntınız yoksa iş sadece tasarıma kalır bu da sizin göz zevkinizdir biz karar veremeyiz :)

almısken ıyısını alayım dıyorum hocam zaten 2-3 yıl daha almamayı dusunuyorum. Fılm ızlemem ama ıste calıstıgım ıcın saat bası dh gırerım o kadar. Oyuna gelınce ılk telefon alınca hevesle oynarım da sonra oyun artık yerını net ve mesajlasmaya bırakır tozlu iste calıstıgım ve sakar oldugum ıcın xperıa z almak ıstıyorum teknosada baktım gorunusu cok guzeldı ama note ekran buyuklugu de hosuma gıdıyo ne yapcm bılmıyorum. Teknık acıdan yardıma ıhtıyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: burak0601

normal kullanıcı için bu telefonlar fazla bence, siz en iyisi iphone 4s yada 5 alın hem küçük ekran hemde kolay arayüz

hocam oldum oları ıphone begenmedım arkadaslarda var ne bılım hıc hosuma gıtmedı o yuzden dusunmuyorum. Bu ıkı telefondan hangisı sızce

• Note 2 batarya olarak gün boyu internet ihtiyacını rahatça karşılamana yeter ama ekran büyüktür bunu bil.diğer yandan XZ su ve toza dayanıklılığı ile iş ortamı için ideal yalnız batarya yoğun kullanıma müsait değil.yoğun kullanmıyacaksan XZ

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Note 2 batarya olarak gün boyu internet ihtiyacını rahatça karşılamana yeter ama ekran büyüktür bunu bil.diğer yandan XZ su ve toza dayanıklılığı ile iş ortamı için ideal yalnız batarya yoğun kullanıma müsait değil.yoğun kullanmıyacaksan XZ

haftaıcı aksam 8 den 12 ye kadar yogun kullanırım genelde hocam haftasonu da bıraz daha fazla ama kullanımdan kast'ım mesajlasmak genelde bıde saatbası 5-10 dk dh de takılmak yanı oyun veya fılm vıdeo ızlemek degıl. Dedigınız gıbı XZ daha mantıklı duruyor normal kullanım ıcın.

• iphone 4s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.