Şimdi Ara

Notebook kendi kendine açılıp kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Acer aspire 8920 laptopum ekranı açınca kendi kendine çalışmaya başladı 3 sn sonra kapandı açma tuşuyla açılmadı pili ve kabloyu çıkardım kabloyu ya da pili taktığım anda herhangi bi tuşa basmadan açıldı gene ve 3 sn sonra kapandı bios pilini çıkarıp taktım nafile aklına herhangi bi çözüm gelen var mı ?
    Kolay gelsin

• arkadaşlar yardımı olurmu bilmiyorum ama laptopun içini açtım power butonu bu modelde küçük kart gibi bişey 16 pin lik bi flexible kabloyla bağlı main boarda bilgisayar kendi kendine çalıştığı anda main boarddan bağlantısını kesersem butonun bilgisayar çalışmaya devam ediyor geri taktığım anda ise bilgisayar kapanıyor bu buton un kartının üzerinde ekstradan cpu hdd numlock ayrıca sarj ışıkları var ne yapacağımı bilemedim bu parça bulunurmu onuda bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum
  • Bende de bu surum baş gösterdi.Sorun ısınma ile ilgili değil.Başka neden olabilir ne tavsiye edersiniz ?
  • Donanim da muhtemel olarak kısa devre mevcut bi servise gondermen en mantiklisi
  • Redlaw haklısın flexible kablosunda çıktı problem yerine başka bir şey uydurmaya çalıştım iyi kötü çalışıyor artık tek problemi kendini hep fişe takılı sanıyor 20 dk da aküsü bitiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.