Şimdi Ara

Notebook tavsiyesi DELL İnspiron 5548 G20F45C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gunluk kullanim icin bunu begendim arada bi cod gta felan oynarim ekran karti da guzel bu iki site arasinda hangisi daha guvenilirdir ? Bu fiyatlari gecmeyecek laptop tavsiyeleriniz varsa tavsiyelerinizi paylasın

http://www.hizlial.com/dell-inspiron-5548-g20f45c-i5-5200u-22ghz-4gb-500gb-2gb-r7-m265-156-freedos-notebook/10829726?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_cpc&source=mobil&v=1.39.5

http://m.istanbulbilisim.com.tr/dell-inspiron-5548-g20f45c-notebook-fiyati,166168.html?ref=akakce&source=mobil&v=1.66.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tgmakaveli T kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar fena değil site olarak 2 side güvenlidir çok alışveriş yaptım
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    siteler garanti konusunda nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgmakaveli T kullanıcısına yanıt
    Aynı 2 yıl garantisi var ikisindede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 16 Eylül 2015; 17:58:05 >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anladın ☺ eğer bi sıkıntı olursa yardımcı oluyorlar mı yoksa uğraştırıyorlar mı anlamında

• quote:

Orijinalden alıntı: tgmakaveli

hocam yanlış anladın ☺ eğer bi sıkıntı olursa yardımcı oluyorlar mı yoksa uğraştırıyorlar mı anlamında

Garanti dell teknik servisiyle ilgili bişey ama bir üretim veya kargo sıkıntısı olursa iki sitede olursa yardımcı olur

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Bilgisayar fena değil site olarak 2 side güvenlidir çok alışveriş yaptım

Hocam bu bilgisayari bende takipteyim ama işletim sistemi hep linux olarak çıkıyor karşıma bunu windowsa çevirebilirmiyiz?

Ben pek anlamıyorum bu işlerden farz edelim çeviriliyor sonradan bir sıkıntı çıkarırmi garantisi bozulurmu ?

• the_kingson kullanıcısına yanıt
    Windows yükleyebilirsin hiçbir sıkıntı olmaz
  • Ben de bu laptobu satın almayı düşünüyorum? Alan, kullanan var mı bu bilgisayarı. Kullananların yorumlarını merak ediyorum.
    @the_kingson
    @tgmakaveli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrammar -- 7 Ekim 2015; 0:17:42 >
  • bende takipteyim bu laptopun fiyatı bi ara 1198 tlye düştü yine düşerse alıcam
  • 1200 tl tek çekim pcdepoda
    Yorum yapabilecek biri olsa ekranına sesine iyi olur
  • Optik sürücü yokmuş sonradan farkettim. Tasarım gayet güzel fakat optik sürücü önemli eksiklik almayı düşünenlerin dikkatine...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.