Şimdi Ara

notebook yardimmm acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=779&productid=bd700581#

gordugunuz f/s A3367 yi tavsiye edermisiniz kullananlar varsa bizahmet yardimci olsun bu devirde alinirmi demeyin sadece dis gorunus ekran onemli office ve muzik icin kullanilacak

• Ekran 17 yani iyi office ve müzik için de ideal ayrıca ekran kartı da iyi ama işlemci ram iyi değil 512MB 333MHz rami war tabii işlemci ramde iyi olsun dersen fiyatı çok artar oyun oynamayacaksan idealdir sonra neden bunu aldım deme bence ekranı 15.4 ram ve işlemcisi iyi bi laptop al hem taşınması kolay olan da 15.4 dür 17 kullanmak güzel ama bi noktadan sonra taşıması eziyet.Karar senin ama özellikler senin kullanım isteğine göre iyi diye düşünüyorum son olarak da biraz daha araştırmanı da öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jcen -- 31 Ocak 2007; 19:30:25 >
  • yaa ne diyorsun 15 bile eziyet en güzel 13inchdir pahalı gelirse 14 alınmalı 12inchler de küçük kalıyor en ideal 13inch
  • quote:

Orjinalden alıntı: cancakmak

yaa ne diyorsun 15 bile eziyet en güzel 13inchdir pahalı gelirse 14 alınmalı 12inchler de küçük kalıyor en ideal 13inch

kardeş 13 14 de çok küçük be laptop laptopluktan çıkar o zaman tablet pc öneririm 15 de birleşelim .
  • Ben Amerika'dan bilgisayar getiriyorum ve sana eger paran varsa Sony, eger kisitli bi butcen var ise Toshiba tavsiye ederim.
    Bende su an satilik-SIFIR bulunan bilgisayarlar, Amerika'dan gelmis;

Sony Vaio FE770... 15.4"...$1450
    Sony Vaio FE780... 15.4"...$1650
    Sony Vaio TXN15... 11.1"...$2200
    Sony Vaio TX650... 11.1"...$1700 ( ikinci el )
    Toshiba A105-S361... 15.4"... $900 (ikinci el)

mevcuttur. Ilgilenirsen gorusebiliriz...Eger baska model istiyorsan, Sony-Toshiba-HP, Amerika'dan getirebilirim. Ayrica, Mp3 Player-Digital Camera... tarzi seyler de getiriyorum.

Msn: needmiracle@hotmail.com
  • hocam saol bütçem elvermiyor hiçbirine ama bir gün 13inch laptopum alacam mutlaka

bence laptopluktan çıkmaz tablet pc olayı farklı birşey onların ekranlı touchscreen filan farklı düşünülmüş , yani laptop demek mobilite demek mobilite demek küçük boyut demek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.