Şimdi Ara

NTV ALTYAZISI DA MI TROLDU ULAN BUDA MI TROL HEPSİ Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ULAN HADİ SİTE TROLDÜ CNN ALTYAZI DALGASI NEYDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rolercoster2 -- 23 Temmuz 2015; 19:33:50 >

• konu ile alakasız ama 1 da doğru 1 da yanlış
  • Profesyonel photoshop yapılmış. Arkada haber doğru ışid ile ilgili bi haber var ama alt yazı ile oynanmış
  • Cnn troldü zaten ben siteye güveniyordum
  • YA SİTE NİYE TROL OLSUN NİYE NİYE ? HAYVAN GİBİ ÖSYM YERLEŞTİRME SONUÇLARI 23.07 YAZIYOR KÖR MÜSÜNÜZ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoncamsı

Profesyonel photoshop yapılmış. Arkada haber doğru ışid ile ilgili bi haber var ama alt yazı ile oynanmış

Birader link aktif hala neyin derdindesin sen.Troll değil anlayın artık.Bilgisayar bilgin sadece Windowsu kurmaksa yorum yapma şu konu hakkında.Sabahtan beri saatlerdir uğraşılıyo.Azıcık emeğe saygın olsun.
  • Bilader bugün açıklanmazsa ne veriyosun hadi bakalım
  • yoncamsı Y kullanıcısına yanıt
    İstediğin ne varsa.http://www.osym.gov.tr/belge/1-23594/1.html AL BURDA LİNK VAR AKLIN ALMIYO MU SENİN BİRADER?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faol68

İstediğin ne varsa.http://www.osym.gov.tr/belge/1-23594/1.html AL BURDA LİNK VAR AKLIN ALMIYO MU SENİN BİRADER?

Boşver dostum uğraştıgına değmez
  • Bekle bekle göreceksin sen bekle
     NTV ALTYAZISI DA MI TROLDU ULAN BUDA MI TROL HEPSİ Mİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: OUaTime

YA SİTE NİYE TROL OLSUN NİYE NİYE ? HAYVAN GİBİ ÖSYM YERLEŞTİRME SONUÇLARI 23.07 YAZIYOR KÖR MÜSÜNÜZ ?

önce basına duyurulur sonra linkler eklenir birader trolleme milleti.var mı haber kurumlarının internet sitelerinde eğitim bölümlerinde bir bilgi basına duyurulursa ilk oralara düşer sonra linkler gelir geçen de öyle olmuştu.
  • HE NOLDU BURDA MISIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoncamsı

HE NOLDU BURDA MISIN

Biz sana saat söyledik mi birader.Bu gün açıklanıcak.Bu kadar basit açıklandığında özelden ulaşıcam sana.Kafanı yoruma sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

quote:

YA SİTE NİYE TROL OLSUN NİYE NİYE ? HAYVAN GİBİ ÖSYM YERLEŞTİRME SONUÇLARI 23.07 YAZIYOR KÖR MÜSÜNÜZ ?

önce basına duyurulur sonra linkler eklenir birader trolleme milleti.var mı haber kurumlarının internet sitelerinde eğitim bölümlerinde bir bilgi basına duyurulursa ilk oralara düşer sonra linkler gelir geçen de öyle olmuştu.

Birader linki görmüyor musun ? ÖSYM sitesi RESMİ sitesi. AÇIKLAMA RESMİ. Bunun daha nesi trol olur aq ? ÖSYM yanlışlıkla koydu de tamam, link varken link yok demek ne ?
  • Haha sabahtan beri dedik trol diye
  • 12den önce açıklanmasın yakandayım yaz bunu
  • uA060 kullanıcısına yanıt
    Dedik dedik anlatamadık üstad yav
  • quote:

quote:

quote:

Birader linki görmüyor musun ? ÖSYM sitesi RESMİ sitesi. AÇIKLAMA RESMİ. Bunun daha nesi trol olur aq ? ÖSYM yanlışlıkla koydu de tamam, link varken link yok demek ne ?

tamam ösym bir yanlıslık yaptı hala ısrarla açıklanacak diyorsun bu yanlıslıktan öte bir şey değil zaten tahminim duyurular kısmına linki eklediler sonra geri çektiler kopyalayanlarda dolaştırıyor linki ortada ama hala ısrarla gelmiş açıklandı bilmemne hevesli hevesli ergen velet gibi bağırarak konusuyorsunuz be yürüyün gidin trolll seni.

• Eğer gerçekse;

Ösym basına haber vermiş. CNN'de KJleri hazırlayan sazan yanlış anlayıp açıklandı diye son dakika yazmış
    Bunun ss'leri forumda dolaşmaya başladığı sıralar link aktif oldu diye bir link konuldu önümüze

Şu anda her şey senin anlattığın prosedüre uyuyor. Önce basına haber verilmiş ardından link aktif olmuş. Hayırlısıyla bugün içinde açıklanır veya cnn hatası yüzünden yoğunluk olduğu için gece açıklanabilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tamam ösym bir yanlıslık yaptı hala ısrarla açıklanacak diyorsun bu yanlıslıktan öte bir şey değil zaten tahminim duyurular kısmına linki eklediler sonra geri çektiler kopyalayanlarda dolaştırıyor linki ortada ama hala ısrarla gelmiş açıklandı bilmemne hevesli hevesli ergen velet gibi bağırarak konusuyorsunuz be yürüyün gidin trolll seni.

Bak beyinsiz arkadaşım, belli ki ne LYS de ne de YGS de bakmadın foruma. 2 senedir forumdayım ve iki senedir sınava giriyorum. Önce link aktifleşir, sonra linkin içi dolar ve aynı anda duyurular bölümüne gelir. Sonra da sonuç sayfası açılır ve sonuçlar açıklanır. Bilmediğin konularda çok fazla sesin çıkıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.