Şimdi Ara

NUMARALI GÖZLÜK EN UYGUN FİYATA NEREDEN ALINIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
22.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gözlük numaralarım çok büyük olduğundan ve ben de bu görüntüden rahatsız olduğumdan son 4-5 yıldır devamlı aylık ens kullanıyorum. fakat, artık lens kullanmak beni rahatsız etmeye başladı. bu yüzden şık bir çerçeve ve %60-70 (Allah ne verdiyse) inceltilmiş bir gözlük almayı planlıyorum.

ancak;

şık bir çerçeve (300 TL) ve %70 inceltilmiş cam (500 TL) olunca olay yaklaşık 800 TLyi bulmakta. Bu fiyat sıradan bir optikçiden aldığım fiyat.

BEN BUNU EN UCUZU NASIL MAL EDECEĞİMİ MERAK EDİYORUM ve sizden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

şimdiden teşekkürler.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Numaralı Gözlük En Uygun Fiyata Nereden Alınır?

Numaralı gözlüğe ihtiyacın varsa, en uygun fiyatı bulmak isteyecektir. İşte numaralı gözlük satın alırken göz önünde bulundurman gereken bazı ipuçları:

• Çevrimiçi Mağazaları Karşılaştır: Amazon, LensCrafters ve Warby Parker gibi çevrimiçi mağazalar, çeşitli çerçeve ve lens seçenekleriyle geniş bir numaralı gözlük yelpazesi sunar. Fiyatları karşılaştır ve en iyi fırsatı bul.

• Yerel Optikçileri Ziyaret Et: Yerel optikçiler, numaralı gözlük konusunda kişiselleştirilmiş tavsiyeler ve destek sağlayabilir. Ayrıca, çevrimiçi mağazalarda bulunmayan özel çerçevelere sahip olabilirler.

• Sigortanı Kontrol Et: Bazı sağlık sigortası planları, numaralı gözlükleri kapsar. Sigorta poliçeni kontrol ederek uygun olup olmadığını öğren.

• Numaranı Bil: En uygun gözlüğü bulmak için doğru numaraya sahip olduğundan emin ol. Göz muayenesinden sonra göz doktorundan reçeteni al.

• Çerçeve Seçimi: Çerçeve, gözlüğünün genel maliyetini etkileyebilir. Plastik veya metal gibi uygun fiyatlı malzemelerden yapılmış çerçeveleri düşün.

• Lens Türü: Tek odaklı lensler, yakın görüşlülük veya uzağı görememe gibi basit göz sorunlarını düzeltir. Progresif lensler, hem yakın hem de uzun mesafe görüşünü düzeltmek için daha pahalıdır.

• Kaplamalar: Anti-yansıma, çizilmeye karşı dayanıklılık ve UV koruması gibi lens kaplamaları, ek maliyetler ekleyebilir ancak göz sağlığını ve konforunu iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Numaralı gözlüğü en uygun fiyata nereden alacağına karar verirken bu faktörleri göz önünde bulundur. Gereksinimlerini karşılayan ve bütçene uygun gözlüğü bulmak için biraz araştırma yapmaya zaman ayır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • ben lens kullanıyorum gayet memnunum
  • benim için bazı sıkıntıları olmaya başladı. bu yüzden gözlük almalıyım.
  • Gözlükçüden.

Problem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Gözlükçüden.

Problem?

bir gözlükçü önerisi bekliyorum yoksa gözlüğün nereden alınacağını biliyorum.

benim sorum en uygun nereden alabilirimdi
  • quote:

Gözlükçüden.

Problem?

lütfen konuyu sulandırmayalım
  • %70 inceltme diye bşy yok.. En fazla %60 var ve üzerine asiferik yaptırırsan %65 diyorlar ama aslında oda %60 inceltme oluyor organik cam ve antirefle kaplama olursa 300-400 TL civarı bi fiyat gelir birçok marka var ama ben en genel olan visionart üzerinden fiyat veridim.ben kemik çerçeve kullanıyorum ve 150-200 TL ye çok kaliteli çerçeveler var biraz pazarlıkla 400-450 TL ye kapatırsın rahat ben son 3 yıldır Göz **** tan alıyorum 500 TL den fazla fiyat ödemedim camlarıda çok iyi çerçeveleride. 10-11 yıldır gözlük kullanıyorum. Lens asla tavsiye etmem :D kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLphagut

quote:

Gözlükçüden.

Problem?

lütfen konuyu sulandırmayalım

Ok

NUMARALI GÖZLÜK EN UYGUN FİYATA NEREDEN ALINIR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

%70 inceltme diye bşy yok.. En fazla %60 var ve üzerine asiferik yaptırırsan %65 diyorlar ama aslında oda %60 inceltme oluyor organik cam ve antirefle kaplama olursa 300-400 TL civarı bi fiyat gelir birçok marka var ama ben en genel olan visionart üzerinden fiyat veridim.ben kemik çerçeve kullanıyorum ve 150-200 TL ye çok kaliteli çerçeveler var biraz pazarlıkla 400-450 TL ye kapatırsın rahat ben son 3 yıldır Göz **** tan alıyorum 500 TL den fazla fiyat ödemedim camlarıda çok iyi çerçeveleride. 10-11 yıldır gözlük kullanıyorum. Lens asla tavsiye etmem :D kolay gelsin.

verdiğin cevap için teşekkür ederim. olabilir ben %70 diye aklımda kalmış. demek istediğim en fazla ne kadar incelebiliyorsa idi.

''...3 yıldır Göz **** tan alıyorum'' buradaki markayı merak ettim. sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLphagut

quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

%70 inceltme diye bşy yok.. En fazla %60 var ve üzerine asiferik yaptırırsan %65 diyorlar ama aslında oda %60 inceltme oluyor organik cam ve antirefle kaplama olursa 300-400 TL civarı bi fiyat gelir birçok marka var ama ben en genel olan visionart üzerinden fiyat veridim.ben kemik çerçeve kullanıyorum ve 150-200 TL ye çok kaliteli çerçeveler var biraz pazarlıkla 400-450 TL ye kapatırsın rahat ben son 3 yıldır Göz **** tan alıyorum 500 TL den fazla fiyat ödemedim camlarıda çok iyi çerçeveleride. 10-11 yıldır gözlük kullanıyorum. Lens asla tavsiye etmem :D kolay gelsin.

verdiğin cevap için teşekkür ederim. olabilir ben %70 diye aklımda kalmış. demek istediğim en fazla ne kadar incelebiliyorsa idi.

''...3 yıldır Göz **** tan alıyorum'' buradaki markayı merak ettim. sağol.

Önemli değil :) pm atdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.