Şimdi Ara

vodka en iyi neyle içilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • absolut vodka deneyeceğim ama vişne suyunun tadını sevmediğim için vişne vodka yapmak istemiyorum. sek içince de çok ağır geliyor. neyle karıştırarak içebilirim vodkayı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Vodka ile Ne İçecekler Karıştırılır: Nihai Kılavuz

Vodka, dünyanın en popüler içkilerinden biridir ve çok yönlülüğüyle bilinir. Çeşitli meyve suları, sodalar ve diğer mikserlerle lezzetli kokteyller oluşturmak için kullanılabilir.

İşte en iyi votka karışımları:

• Votka-Soda: Votka ile soda, ferahlatıcı ve düşük kalorili bir seçenektir. Limon, misket limonu veya greyfurt dilimleri ile tatlandırılabilir.
    • Votka-Meyve Suyu: Votka, portakal, kızılcık veya greyfurt gibi meyve suları ile mükemmel bir uyum sağlar.
    • Votka-Tonik: Votka ve tonik, klasik ve ferahlatıcı bir kokteyldir. Kireç dilimleri ile süslenebilir.
    • Moskova Katırı: Votka, zencefilli bira ve limon suyunun birleşiminden oluşan Moskova Katırı, ferahlatıcı ve canlandırıcı bir içecektir.
    • Bloody Mary: Domates suyu, kereviz tuzu ve çeşitli baharatlarla yapılan Bloody Mary, sabah sonrası için ideal bir kokteyldir.

Absolut Vodka ile Ne Karıştırılır:

Absolut Vodka, dünyanın en ünlü votka markalarından biridir. İşte Absolut Vodka ile en iyi karışımlar:

• Absolut ve Mandalina: Absolut Vodka, taze sıkılmış mandalina suyuyla mükemmel bir uyum sağlar.
    • Absolut ve Limonata: Absolut Vodka, limonata ile ferahlatıcı ve tatlı bir kokteyl oluşturur.
    • Absolut ve Greyfurt: Absolut Vodka, greyfurt suyu ile biraz ekşilikle dengelenmiş lezzetli bir içecek yapar.
    • Absolut ve Elma Suyu: Absolut Vodka, elma suyu ile sonbahar için mükemmel bir kokteyl oluşturur.

Vodka, çok çeşitli içeceklerle mükemmel bir şekilde karıştırılabilen çok yönlü bir içkidir. İster klasik ister daha yaratıcı kokteyller arıyorsanız, vodka ile lezzetli ve ferahlatıcı içecekler yaratabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Herhangi bir meyve suyu olabilir portakal elma vs
  • Fişne suyu
  • Kanka tadı keskin ve ağır olan herşeyden kaç ne ile içersen iç
  • Ekşi içecekler iyi gider limonlu soda dene
  • Hic ugrasma shotla gec hoca
  • Ben dilim portakalla seviyorum, shot atip bir tane portakal atican agzina. Ruslar genelde hiyar tursusuyla iciyor ama.

• Martini ile karistirma.Calkala
  • içerken dikkat et etkisi sonra çıkıyor, birşey yapmıyor diye bütün şişeyi devirme.
  • valla benim sana en net tavsiyem ananas suyu ile içmen şeklinde, eğer yoksa elma suyu veya portakal suyu da olabilir.

• Cehennem var

• Yıllarca Rusya'da yaşamış biri olarak sek shot olarak içmeni tavsiye ederim. Meyve suyunun içine koyunca vodka içmiş olmuyorsun, kokteyl içmiş oluyorsun. Yanına elma suyu olabilir, tuzlu bir şey, kornişon turşusu mesela, ya da somon füme gibi bir şey iyi gider, tuzlu bir kaşar peynir, kurutulmuş balık v.s.

• red bull ile içiyorlar diye biliyorum. bence vodka bi boka benzemiyor.

• vodka en iyi neyle içilir

Sek içilir...

• sade soda :D beypazarı yada özkaynak favorim .d

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.