Şimdi Ara

Nvidia ForceWare 97.94(8800GTX-GTS)WHQL Sürücüleri Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • inidirmeye başladım bakalım neler düzeltilmiş...

Burdan İndirebilirsiniz ;
    http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_97.94.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zabıta -- 6 Nisan 2007; 15:54:59 >

• BİDE BU DRİVER TEK 8800SERİSİ İÇİN Mİ ÇIKARILMIŞ YOKSA DİĞER KARTLARDADA KULLANILIYOR MU???
  • Bu sürücü sadece 8800Serisi kartlar için çıkarıldı. Sürücü ile ilgili temel düşünce ;

There's no difference in performance, above all in Stalker.
    This aren't those driver we were waiting for !
  • Az oncekı konu baslıgından oturu kusura bakmayın arkadaslar burdakını gormemısim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 6 Nisan 2007; 15:57:22 >
  • Arkadaşlar geçin bu driverları, asıl önümüzdeki hafta çıkacak ve stalker performansını artıracak driverları bekleyin, yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla pek bir getirisi yok bunların, şimdilik 97.92'ye devam...
  • Bende hiçbir faydasını göremedim. Forumlarda Nvidia ya yapılan baskılar sonucunda ağlayan bebeğe emzik niyetine verilmiş bir driver gibi bu. Ancak senin bahsettiğin haftaya çıkacak driver muhabbeti geçen haftadan beri var nerdeyse, öyle bir şey varsa bunu niye çıkardılar anlamadım..
  • Bu driver daha çok video playback ile ilgili geliştirmeler içeriyor, company of heroes'a sli desteği veriyor ve titan quest demo'daki sorunu düzeltiyor. Bu arada vista'cılar için de yeni driver çıkmış 101.70, bi deneyin bakalım problemler çözülmüş mü ?
  • hikaye bu yeni sürücü yahu yükledim hiç değişen bişi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.