Şimdi Ara

O topu kimse çıkaramazdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vah garibim 40 yılda bir gol attı ona da şike dediler ya kafayı yemesin de napsın.
  • Hayır şimdi düşünüyorum da, oldu da bu adamlar bizi düşürdü. Bence Alex dahil tüm yabancılar gemiyi terk edicektir. Guiza çıkıp ben Fenerbahçe için oynayama devam edicem derse kimbilir nasıl da mahçup oluruz adama karşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Hayır şimdi düşünüyorum da, oldu da bu adamlar bizi düşürdü. Bence Alex dahil tüm yabancılar gemiyi terk edicektir. Guiza çıkıp ben Fenerbahçe için oynayama devam edicem derse kimbilir nasıl da mahçup oluruz adama karşı.

Bir çiçek bir çikolataya bakar hacı :))
  • Fenerbahçe bankasyaya düşerse şu anki yabancıların hiçbiri oynayamayacak. 23 yaş altı 3 tane yabancı oynatılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Hayır şimdi düşünüyorum da, oldu da bu adamlar bizi düşürdü. Bence Alex dahil tüm yabancılar gemiyi terk edicektir. Guiza çıkıp ben Fenerbahçe için oynayama devam edicem derse kimbilir nasıl da mahçup oluruz adama karşı.

3.5 milyon euroyu almaktan vazgeçerse ancak o zaman mahcup oluruz
  • "Attığım golde top öyle güzel yere gitti ki başka kaleci de olsa o topu çıkaramazdı”.

Böyle okuyunca komik oluyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: mesona

Fenerbahçe bankasyaya düşerse şu anki yabancıların hiçbiri oynayamayacak. 23 yaş altı 3 tane yabancı oynatılabiliyor.

Stoch oynayabilir.

evet haklısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.