Şimdi Ara

obezim 90 kiloyum spora nasil alisirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok basit spor salonuna yazıl zamanla alışırsın zaten :) Yaş ve boy kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuysikletadam

Çok basit spor salonuna yazıl zamanla alışırsın zaten :) Yaş ve boy kaç?

17 yasindayim boy 1.93 hormonlu yiyecekler sayesinde kilom 90-100 arasi .

• Ovv süper aynı boydaymışız :) Yarın hemen spor salonuna yazıl, sonra beslenme programı oluşturup 85 kiloya düşmeye çalışırsın, ardından kilolarını korumaya çalışırsın, ama ilk etap yağlardan kurtulmak olsun. Dediğim gibi kısa sürede spora yazıl, zamanla alışırsın zaten :)
  • quote:

Ovv süper aynı boydaymışız :) Yarın hemen spor salonuna yazıl, sonra beslenme programı oluşturup 85 kiloya düşmeye çalışırsın, ardından kilolarını korumaya çalışırsın, ama ilk etap yağlardan kurtulmak olsun. Dediğim gibi kısa sürede spora yazıl, zamanla alışırsın zaten :)

Hocam evde kondisyon bisikleti var onda 45 dk calissam yeter mi? Spor salonlarindaki insanlara kil oluyorum

• Bende 1.93'üm ama kilom 60 psikolojik olarak durumumuz aynı, anlıyorum seni :) Bisikletle sadece bacaklara çalışırsın, diğer bölgeler aynı kalır, insanları umursamayıp sadece hedefe odaklanmak lazım :)
  • quote:

Bende 1.93'üm ama kilom 60 psikolojik olarak durumumuz aynı, anlıyorum seni :) Bisikletle sadece bacaklara çalışırsın, diğer bölgeler aynı kalır, insanları umursamayıp sadece hedefe odaklanmak lazım :)

Hocam bisikleti ayakta durarak suruyorum oturarak değil

• Sadece bisiklet ile çok zor senin cardio çalışıp öncelikle kaslarını faliyete geçirmen lazım.
    Ben Focus T25 çalışmaya başladım ilk başlarda çok zorlanıyordum ama zamanla alışıyorsun.
    Tavsiye ederim günde 25 dakika ayırman yeterli. Programın tamamını yapamasan da yavaş yavaş forma girdiğini fark edeceksin.
  • Yaglilardan tum sekerli yiyecek iceceklerden uzak durmalisin. Metabolizman yas donemien gore hizli calisiyor kisa surede disiplinli hareket ederek fazlaliklarindan kurtulursun tam tersini yaparsan giderek farkinda olmadan sisersin. Oncelikle yuruyusle basla her gun duzenli yuru en az 45 tempolu. 1-2 hafta sursun sonra fitness programina basla focus t25 olabilir gunde 2 kez sabah kahvaltidan sonra aksam yatarken uygulayabilirsen uygula sonra insanity veya p90x3 yap. Ama yedigin ictigin cok onemli aliskanliklarina elveda demek zorundasin. Yoksa ne yuruyus ne de baksa bir calismanin faydasi olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.