Şimdi Ara

odtü bilgisayar mı? koç bilgisayar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son kararımı vermem lazım. Bu üni lerden mezun olan ya da şu an okuyanlar cevaplarsa sevinirim. "Ya bırak koçu, odtü varken yazılır mı." gibi ya da tam tersini söyleyecekseniz yorumunuz sizde kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıralamanı öğrenebilirmiyim merak ettim
  • Cangara kullanıcısına yanıt
    3k

• hocam 3kdan koca % 50 burslu gideceksiniz sanirim bence bilkent tam burslu ve odtuyu dusunmek daha mantikli paraniz olsa bile gereksiz yere harcamaya değmez bence

• Anadolu bursiyeri olarak gireceğim. Yani tam burs.

• he ona ben de basvurmustum olumsuz sonuc aldim ben de ilk 2 binde biri olarak eger olumlu sonuc alsaydim koctan şehir faktörü ile koçu tercih ederdim

• Ben şehir olarak bakmıyorum. Eğer aynı şehirde aynı yerde olsalar hangisini seçerdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozanbilg

Ben şehir olarak bakmıyorum. Eğer aynı şehirde aynı yerde olsalar hangisini seçerdin?

ben o zaman bilkent derdim.Zaten kendim de bilkent bilgisayara gidicem gibi tam net olmasa da.Piyasada calisanlara ve mezunlarla konustum en mantıklı o gibi duruyor.

• Ben şahsen bursumun gitme ihtimalini de düşünürdüm ve odtüye giderdim

• Sen delirdin mi ne yapican simariklarla kocta git odtu ye en kotu bilkente koc her seyiyle daha zayif ic problemleri var

• Koç'un kampüsü çok asil duruyor. Onun dışında bilgisayar bölümü hakkında fikrim yok ama Bilkent'in mühendislikleri çok iyi diyorlar. Tarafsız yorum yapamayacağım yine de :( ben olsam Koç'u seçerdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.