Şimdi Ara

ODTÜ Hazırlık Sınavı - IYS/EPE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
5.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam siz kendiniz mi başvurdunuz veya ikinci yılınız mı çünkü bende başvuru yok yazıyor sınava girmeme rağmen.

• akifakif32 A kullanıcısına yanıt
    Hocam yatay geçiş yapıcam onun için girdim sınava,odtüde okumuyorum.Belki odtüde okuyanlar iys sonuçlarına başka yerden bakıyorlardır bilemedim ki
  • prOmer P kullanıcısına yanıt

Kaçırdık bunu ya, ağustostakine de yatay geçiş yapacaklar başvuramıyormuş. Sample exama benziyor muydu? Bir şey ekleyip çıkarmışlar mı?

• Katiller de Ağlar kullanıcısına yanıt
    eylüldekine girebiliyorsun sanırım ama tarihlere dikkat etmek lazım
  • Katiller de Ağlar kullanıcısına yanıt
    oidb.metu.edu.tr
    2022-2023 Akademik Takvim Bahar Dönemi ve Yaz Okulu | ODTÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI
    https://oidb.metu.edu.tr/tr/2022-2023-akademik-takvim-bahar-donemi-ve-yaz-okulu
    hocam öncelikle burda yazıyo ağustos ve eylülde yine var sınav ama onlara yatay geçiş isteyenler katılamıyo sanırım ki katılsa bile myp tarihleri 1-15 ağustos yani yetişmiyor kısacası ielts toefl gerekicek sanırım ama yine de daha detaylı araştırın.Sınava gelicek olursak sample’a benziyodu ama bi tık kolay gibiydi bence sınav,böyle diyip istediğim puanı alamamak korkutsa da ahaha

geç açıklama hastalğı var bu okulda daha tüm sınavlarım duruyor çoğu da incomplete olur kesin ag. yaz okulu süresini de 2 hafta yapmışlar hazırlıklara ne yaşıyorlar anlamadım 2 haftada 50den 60a çıkılmaz

• _MarioGomez33 kullanıcısına yanıt

Daha midtermi quizi açıklanmayan ders var :D :D Incomplete girecekler yine ya arkadaş. Öğrenciyi sıkıştırırlar sürekli kendileri ertelerler olacak iş değil

• Nphexy N kullanıcısına yanıt

Kanka benim de öyle mt notumu öğrenmeden harf notumu öğrendim önceki derslerde yine öyle olacak gibi. iş öğrenciye gelince her şeyi kusursuz istiyorlar ama iş kendilerine gelince sorumluluktan kaçıyorlar,suçu bize yıkıyorlar cidden canımı fazla sıkmaya başladı bu durum hayattan soğutuyorlar hele şu online dönem hiç iyi olmadı iyi vereceğim dersleri daha kötü verecem herkes online dönemde ortalamasını yükseltir bizim okulda düşüyor ag

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MarioGomez33 -- 27 Haziran 2023; 18:15:27 >

aynı durumdayım valla

Harbi mi hocam sıkıntı biraz,bakalım odtülü olabilirsem yaşayacağım birçok sıkıntıdan ilki bu olucak benim de :)

eğriye eğri doğruya doğru diyoruz hocam yazın tadını çıkar bölüme geçtikten sonra çok yorulacaksın ODTÜ Hazırlık Sınavı - IYS/EPE 

• Note-taking en iyi yaptığımı düşündüğüm yerdi 10 üzerinden 3 vermiş ama neyse hazırlığı geçmeye yetiyo sanırım :D

ODTÜ Hazırlık Sınavı - IYS/EPE

tebrikler hocam gayet iyi not ingilizcenin üstüne koyarsan bölümde de zorlanmazsın. benim yurt tayfaya sordum da girememişler site çöktü diyorlar yine yaptılar bir saçmalık

• ödtü rahat ingilizce konusunda yav. özeniyorum ;(

• şimdi öğrendim arkadaş 56.5la kalmış 4 sınavdır kalıyor 2 sınav daha kalırsa atılacak kolay değil bizde de

Teşekkür ederim hocam,umarım geçiş yapabilirim.Yine yardımınıza ihtiyaç duyabilirim geçiş süreci tamamlanana kadar çünkü odtüden emin olamadığım için alternatiflere de bakmam lazım,yardımlarınız için teşekkür ederim tekrardan

ne demek hocam burdayım yaz okuluna kadar ondan sonra pek bakmayablirim yoğun olacam. bence rahat geçiş yapcaksın kuruntu yapma şu iki bölüm yazma muhabbrtini öğrendin mi yatay için

ben 59.75 ile kaldım kendi üniversitemde. odtü denemesini çözdüm baya bi yüksek geldi, eng 101’den muaf olacak kadar. 4 sınavdır kalan okumasın zaten. bu arada ielts 6.0 almak da kolay.

Yatay geçişle arası iyi olan bi tanıdığım vardı laf arasında böyle bir sınır var mı dedim yok ben yapıyodum dedi ama odtü boğaziçi falan bazen istisna kararlar alıyor bildiğiniz gibi o yüzden foruma falan da sorup iyice öğreneyim hocam onu
  • biz de kimse ielts düşünmüyor(çoğunlukla masrafı yüzünden) ama ikinci senede geçilemezse son çare görülüyor. bilkentten 60 aldığın yerde odtüden 70 alırsın 85 üstü çıkmaz çıkıyorsa bilkentte de rahat geçersin bi yanlışlık olmuştur veya o denemede listening - note taking yoktu galiba ki deneme işini ilk defa senden duydum bizim girdiğimiz dönemde çıkmış epe deneme falan hiç yoktu internette

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.