Şimdi Ara

ODTÜ YURTLARININ İNTERNET KALİTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar okuyan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim arkadaşlarla yurtta online oyun partileri vermeye yetecek kadar hızlımıdır ? :D

• Download ve Upload hızı aşırı derecede iyi.Ama online oyunlar için önemli olan ping.Ping de ortalama diyebilirim.Öyle oo ODTÜ interneti 1 pingle oynayacağım gibi hayalleriniz olmasın :) yurtta kalmayan bazı arkadaşlarımın pingi daha düşük oluyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne 1 pingi kardeşim 60 70 ping bile işimi görür :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihduymaz97

ne 1 pingi kardeşim 60 70 ping bile işimi görür :D

O civarda olur pingin belki biraz daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlara erişim kapalı vpnyle girebilirsin.100-120 arası ping alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turevin2.geometrikyorumu T kullanıcısına yanıt
    Oyunlara erişim kapalı felan değil.Ben bütün sene CS GO oda arkadaşım tüm sene lol oynadı.Ping im 65 civarıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnbackus -- 28 Temmuz 2017; 15:00:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi aralar stream yaparken (okula ilk geldiğim zamanlar) görmemiş gibi internet hızını test ediyordum tabi sonuçlar aşağıda mevcut ama bu hız normalin çok daha altında. Gündüz vakti, yoğun bir kullanım olduğu sırada çekmiştim bunu, yoksa 700 leri gördüğü de oluyor. Ama bir arkadaşın dediği gibi hız ile ping ayrı şeyler, dolayısıyla hızlı diye lol, csgo gibi bağlantınızın milisaniyeler cinsinden bile önemli olduğu oyunlarda loss, ping problemi yaşamayacaksınız diye bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nezcafe -- 28 Temmuz 2017; 14:59:17 >

• 1 gigabit ile uplay'den steep'i çektim en son yurtta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.