Şimdi Ara

Odunluktan nasıl kurtulacağım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben kendi yapımdan ve aile terbiyesinden gelen nedenlerden dolayı gayet efendi çok az konusan birisiyim. 10. (Lise 2) sınıf öğrencisiyim. Orta okulda üst üste okulun en güzel 2 kızıyla çıktım. Çok yakısıklıyım. (Kendimi övmek için değil gerçekten böyle) Ama bildiğiniz odunum. 2 kızla çıktım ikiside çok güzel kızlardı fakat konuşamadığım için ayrıldım. Biraz da sert bi yapım var. 2 yıldır kimseyle çıkamıyorum sırf bu yüzden. Özgüven eksikliğim de var. Kızlardan çok çekiniyorum. Ama şu sıralar kızlarla sohbet etmeye basladım. Hatta bi kızı seviyorum. O da ben seviyo gibi sanki ama yakın bi arkadası olarak mı yoksa diğer manada mı bilmiyorum. Dısada bulustuğum 1 tane bile kız yok. Hep erkek akadaslarımla taklıyorum.

Nasıl kendimi gelistiririm bu konularda lütfen yardım. (Gerçekten bilen kisiler cevaplasın lütfen)

• kizlarla cikmayii kriter olarak goruyorsan. bastan kaybetmissin. gun gelir o sert durusunda faydasini gorursun. sunu unutma azknusmak odunluk degildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama bu sıkıcı hayat tarzından bıktım artık. Hayatımın hareketlenmesini istiyorum biraz. Ülkü ocakları okulumuz teskilatındayım. Bu da etkiler mi sizce?
  • Ulan yorumları okumaz olaydım bune ya. Sizin kafaya göre deniz ve okyanuslardaki suyu boşaltalım gemiler hareket edemesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkoz26

Ben kendi yapımdan ve aile terbiyesinden gelen nedenlerden dolayı gayet efendi çok az konusan birisiyim. 10. (Lise 2) sınıf öğrencisiyim. Orta okulda üst üste okulun en güzel 2 kızıyla çıktım. Çok yakısıklıyım. (Kendimi övmek için değil gerçekten böyle) Ama bildiğiniz odunum. 2 kızla çıktım ikiside çok güzel kızlardı fakat konuşamadığım için ayrıldım. Biraz da sert bi yapım var. 2 yıldır kimseyle çıkamıyorum sırf bu yüzden. Özgüven eksikliğim de var. Kızlardan çok çekiniyorum. Ama şu sıralar kızlarla sohbet etmeye basladım. Hatta bi kızı seviyorum. O da ben seviyo gibi sanki ama yakın bi arkadası olarak mı yoksa diğer manada mı bilmiyorum. Dısada bulustuğum 1 tane bile kız yok. Hep erkek akadaslarımla taklıyorum.

Nasıl kendimi gelistiririm bu konularda lütfen yardım. (Gerçekten bilen kisiler cevaplasın lütfen)

Evlenin geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0BBC4D4E2 -- 16 Ocak 2020; 23:15:53 >

• quote:

Ama bu sıkıcı hayat tarzından bıktım artık. Hayatımın hareketlenmesini istiyorum biraz. Ülkü ocakları okulumuz teskilatındayım. Bu da etkiler mi sizce?

ocağa gidip napıyon sanki. yaşın kaç başın kaç bide ocağa gidiyormuşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

quote:

Ama bu sıkıcı hayat tarzından bıktım artık. Hayatımın hareketlenmesini istiyorum biraz. Ülkü ocakları okulumuz teskilatındayım. Bu da etkiler mi sizce?

ocağa adımını atmamıs konusuyo ya öğren önce.
  • ilk defa ünide bi ülkü ocağı görüdm.resmen karı kız ocağı olmuş.adam beni yemğe getirebilmke için kızlarda olacak diyordu.
  • quote:

Çok yakısıklıyım.

dan sonrasını okumadım
  • ulan ne güzel ciddi gidiyomuş konu ocağı nerden soktun işin içine
  • quote:

Ben kendi yapımdan ve aile terbiyesinden gelen nedenlerden dolayı gayet efendi çok az konusan birisiyim. 10. (Lise 2) sınıf öğrencisiyim. Orta okulda üst üste okulun en güzel 2 kızıyla çıktım. Çok yakısıklıyım. (Kendimi övmek için değil gerçekten böyle) Ama bildiğiniz odunum. 2 kızla çıktım ikiside çok güzel kızlardı fakat konuşamadığım için ayrıldım. Biraz da sert bi yapım var. 2 yıldır kimseyle çıkamıyorum sırf bu yüzden. Özgüven eksikliğim de var. Kızlardan çok çekiniyorum. Ama şu sıralar kızlarla sohbet etmeye basladım. Hatta bi kızı seviyorum. O da ben seviyo gibi sanki ama yakın bi arkadası olarak mı yoksa diğer manada mı bilmiyorum. Dısada bulustuğum 1 tane bile kız yok. Hep erkek akadaslarımla taklıyorum.

evt evt anladım o iki kızda sağ ve sol elin mi ??

• quote:

Bu mesaj silindi.
    "kendi yapımdan ve aile terbiyesinden gelen nedenlerden dolayı gayet efendi çok az konusan birisiyim."

boşver bunları, konuşmaya bak, terbiye az konuşmakla olmaz inan bana, "konuşmayı bilmek" le olur.

"biraz sert bi yapım var"

bunu da geç, bu devirde sertlik mertlik değil ağız önemli, sadece kız için değil iş dünyası için de böyle.

çok klasik bi cevap olacak ama bence derslerine iyi çalışıp adam gibi bi üniversite de okursan, etrafındakilerin etkisiyle kendini toparlarsın.
    umarım elinde tesbih sallayıp, "biz adam gibi adamız!" tarzı lafları sıkça kullanan, kurtlar vadisinin etkisi hayatına işlediği için sertim-şüpheciyim-kolay inanmam! gibi komik hallere ilgi duyan yapmacık tiplerle takılmıyosundur.

• O tiplerle takılmıyorum zaten ülkücüler toplum tarafından hep yalnıs tanınırlar.
  • ülkücüler demedim zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

quote:

ocağa adımını atmamıs konusuyo ya öğren önce.

liseli ergen seni. ne b*k yiyorsun sanki ocakta bide gelip laf yapiyorsun. ağır abi havalarınada girmişsindir kesin. yanımda olaydında ıslak sopaylan döveydim ah ulan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15C3E5993 -- 9 Ocak 2013; 2:14:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.