Şimdi Ara

Ofis ve İnternet İçin Maks. 2000TL Önerilerinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Daha önce hiç kasa toplamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Öncelikle birkaç sorum olacak. Bilgisayar Şirkette kullanılacak bu yüzden bir lisans problemi oluşur mu? (Ofis ve İşletim sistemleri ekstra olarak alınacak.)
    Vatan bilgisayardan alınacak. orada kendileri toplayıp hazır bir şekilde teslim alabilir miyim?
    Ekran, Klavye ve Mouse gibi bileşenler var o yüzden fiyata onlar dahil değil.
    Sistem intel olacak ve uzun yıllar parça değiştirmeden kullanılacak.
    Harddisk olarak 1 TB yeterli olacak ve oyun oynanmayacağından dolayı ekran kartının normal seviye olması yeterli diye düşünüyorum.
    Termal macunundan kasasına kadar herşey listede olmalı Toplam bütçem maksimum 2000 TL civarında.
    Uzun süre sadece ofis ve internet amaçlı sorunsuz kullanılabilecek bir kasa önerebilir misiniz? (Kasa tipi toza dayanıklı olursa çok iyi olur).

•  Ofis ve İnternet İçin Maks. 2000TL Önerilerinizi bekliyorum.

Fiyat : 1.876 TL

Uzun yıllar parça değiştirmiycekseniz bu sistem gayet iyi ofis ve internet için biraz fazla olabilir.

Ofis ve İnternet İçin Maks. 2000TL Önerilerinizi bekliyorum.

Fiyat : 1.273 TL

Bu sistem de ofis için yeterlidir.Bütceniz hangisine uyarsa.

İşlemcilerin içinde entegre GPU var.Vatan bilgisayar parçaları topluyormu bilmiyorum.Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olur veya sorarsınız vatana.

• Onidoro O kullanıcısına yanıt
    Fazlası olsun eksiği olmasın hocam bir arkadaşım için toplanıyor daha sonra sorun çıkmaması için. Entegre GPU yeterli olur mu? İlk sistem tavsiyenizi not aldım.
    Lisans sorunu ile ilgili aydınlatabilecek birisi var mı? Başka önerilere de açığım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Edit
    SSD kullanmasak? Sistem açılış kapanış hızı önemli değil ama sistem açıldıktan sonra işlemlerde performans olarak çok etkiler mi?
    SSD yerine aynı fiyatlarda harici ekran kartı koysak sisteme uzun vadede bir etkisi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xml17 -- 16 Şubat 2015; 14:56:57 >
  • xml17 kullanıcısına yanıt
    Entegre GPU yeterli olur.Ama almışken daha iyisi olsun dersen bunu alabilirsin.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt740-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html?srt=UP

Edit : SSD yi bence alın.Sadece sistem açılış performansını değil SSD ye kurduğunuz tüm programları hızlı açar ve İşlevler çok daha hızlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onidoro -- 16 Şubat 2015; 15:06:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.