Şimdi Ara

Öğrenci Kardeşinize Araç Tavsiyesi [ 12.000 TL içerir ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kehanet_32

quote:

Orijinalden alıntı: angel_f!re

kardeşim seninle komşuyuz (burdur'dayım ben)

Ne alırsan al ama burdur-ısparta oto pazarlarından alma. Ne doğru dürüst araba var ne de makul fiyatlı araba!

Herkes kendi aracını bulunmaz hint kumaşı sanıyor. Piyasasından pahalı genelde araçlar.

Antalyaya gidin araba almaya. Marka model sınırsız gibi birşey orda.

Araç seçmine gelince nasıl birşey düşünüyorsun? Hızlı mi olacak? Az yakan ekonomik mi olacak?

Karı kız da beğense iyi olur gibi bi düşüncen var mı?

Tam olarak kıstasları, ne istediğini yazarsan bi fikir verebilirim

Hiz beygir gucu tabiki istedigim bisey ama daha cok goze hitap eden bir arac istiyorum..tigra sorunlu bir arac bu fiyat araligi icin..bakalim artik arabanin nereden alinacagi onemli degil heryere gideriz araba icin

206 cc bakabilirsin.

Hızlı gitmez ama kendine baktırır

Örnek olsun;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-beyaz-inci-farkli-olmak-istiyorsan-106476915/detay

• Olabilir aslinda 206 ya ve megane coupe ye ilgi duyuyorum son zamanlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 206 Gti önermem sorunlarla uğraşıp durursun.Öğrenciye gitmez bence.

Opel tigra'ya travesti arabası diyolar (Ne alakaysa :)) biri bişey der scanın sıkılır onuda geç bence.

Mazda 323 donanımı çok iyi sorunsuz bi arabadır ama parça sıkıntısı yaşayabilirsin.

Megane coupe güzel araba bende beğeniyorum, olabilir.Ben Corsa C al derim.Yakıtı az parçası bol motor yeterli vs bir çok avantajı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

206 Gti önermem sorunlarla uğraşıp durursun.Öğrenciye gitmez bence.

Opel tigra'ya travesti arabası diyolar (Ne alakaysa :)) biri bişey der scanın sıkılır onuda geç bence.

Mazda 323 donanımı çok iyi sorunsuz bi arabadır ama parça sıkıntısı yaşayabilirsin.

Megane coupe güzel araba bende beğeniyorum, olabilir.Ben Corsa C al derim.Yakıtı az parçası bol motor yeterli vs bir çok avantajı var.

Aynen hocam Tigraya neden oyle diyorlar anlamiyorum.Birazcik goze hos gelen bir arac istiyorum.Sanirim o yuzden megane coupe olabilir.
    Aslinda Corsa da aklimda ama motor gucu beni tatmin eder mi bilmiyorum.

• quote:

Konuma girip cevap yazacak,tavsiye de bulunacak abilerime,kardeşilerime şimdiden teşekkür etmek isterim.
    Denizli'de PAÜ'de 4.sınıf üniversite öğrencisiyim. Ve hayatımın ilk arabası için babamdan söz aldım 2.dönem inşallah arabayla döneceğim memleketimden ( Isparta ).
    Maksimum peşin para 14-15 bin seviyelerine çıkacağız. Aklımda Opel Tigra, Megane Coupe , Mazda 323 , Peugeot 206 GTİ modelleri var. Siz önerir misiniz bunları ? Veya bir başka araç tavsiyesinde bulunabilir misiniz. Aldığımda SS ' ler eklenecektir.Herkese tekrar teşekkür etmek isterim.
    Kuş türüne ilgimiz olmayacak. Saygılar.

yüksek model düşük km ve 2hv klima abs standartlarım dersen imzamdaki suzuki altoya bakabilirsin (satılık değil yanlış anlaşılmasın fikir verme açısından yazdım) bende öğrenciyim iddalı konuşmim ama öğrenci için en ideal araçlar içinde ilk 3te gelir 12bin bütçe için

• temiz bir honda civic si alınır o paraya.
  • Suzuki Altoya hakkinda hicbir fikrimiz yok biraz babamla konusayim hakkinda.

Honda Civic keske alabilsem ama bu paraya zor gibi temizi. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

2006 ve sonrası hatta 15 civarına 2008 getz bulabilirsiniz. O fiyata en mantıklı seçim olur ve km si de 50-60 bin civarlarında olur

1.4 97 hp lik motora lpg takıp sorunsuzca binersiniz.. bir de jant lastik ve spor yay ile yol tutuşunu güçlendirdinizmi sizden iyisi yok :)

15 bine bulamayabilir, bulsa da 4 lastik alınmadan triger değişmeden ve üzrine lpg ve montaj masrafı eklenmeden binilebilecek bir araç değildir.. gerçek maliyet en az 17.000 dir. 2006 ve üzeri için konuşuyorum tabi.. ben de getz 1.4 dohc motoru önerebilirim..
  • hgt bakabilirsin.
  • renault clio dur o paraya alınacak en sportif en ekonomik en sağlam en vefakar ve bakım masrafı en az olan. 16v olanlar daha az yakar ve daha güçlüdür. 99-2001 arası 1.4 16v ya da 1.6 16v olanlar candır. he megane coupe diyeceksin onların fren sistemleri daha zayıf ve yoltutuşu daha kötü diyorlar.
  • Doğan Slx :)

Mazda 323.. Üni Öğrencisisin..Kaç Kız Gördüm Biliyormusun 2012 model araba geçipde bakmayan ama mazdaya bakan..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

206 Gti önermem sorunlarla uğraşıp durursun.Öğrenciye gitmez bence.

Aynen hocam Tigraya neden oyle diyorlar anlamiyorum.Birazcik goze hos gelen bir arac istiyorum.Sanirim o yuzden megane coupe olabilir.
    Aslinda Corsa da aklimda ama motor gucu beni tatmin eder mi bilmiyorum.

Tigrayı salla satamazsın.

Aslında senin araban Civic 1.4 iS

• Chevrolet Kalos 1.4 Sx 16 V her türlü donanımıda vardır
  • İzmirde tigra'ya binenlerin çoğu travestiydi. Yani tigrayı geç. Clio hb, getz falan olabilir. Sorun çıkarsada pek masraflı olmaz.

• Mazda 323 yada Honda Civic Si İkisinden birini al derim bence kazasız belasız İNŞALLAH
  • 96 corolla gli ya da civic 1.4 ies. tipi sorun değilse eğer 2004civarı dizel clio al olcak işe bak.

ha konfor olsun birazda dersen eğer 96 SAAB 900se al derim.sanruf klima 4 cam oto.hız sabitleme çift hava yastığı elektrikli ısıtmalı hafızalı deri koltuklar turbolusunu alırsan 185 bg motor ve km de 25kr yakıt abs viraj denge sistemi vs vs ağzına kadar dolu araba alırsın en fazla 15 000 verirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeye106 -- 13 Ocak 2013; 1:09:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyrantepe83

Mazda 323 yada Honda Civic Si İkisinden birini al derim bence kazasız belasız İNŞALLAH

3 kapı civic istiyorum aynen 1,4 is ama 14-15 ten başlıyorlar
    Mazda 323e de babam olumlu bakmıyor,tanımadığı marka olduğu için.

3 kapı bir araç istiyorum aslında civic ve megane coupe için bastırayım peder beye
    Arabanın tüm masraflarını yakıt dahil hariç babam karşılayacak o yüzden biraz rahatım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeye106

96 corolla gli ya da civic 1.4 ies. tipi sorun değilse eğer 2004civarı dizel clio al olcak işe bak.

ha konfor olsun birazda dersen eğer 96 SAAB 900se al derim.sanruf klima 4 cam oto.hız sabitleme çift hava yastığı elektrikli ısıtmalı hafızalı deri koltuklar turbolusunu alırsan 185 bg motor ve km de 25kr yakıt abs viraj denge sistemi vs vs ağzına kadar dolu araba alırsın en fazla 15 000 verirsin.

Corollaya çok istiyorlar, civic zaten tek dileğim,mübarek Clio da tip olarak Allah'a emanet
    Hehe Saab mükemmelmiş gerçekten de ama 2.el ilanı bile yok piyasa da

• quote:

quote:

Mazda 323 yada Honda Civic Si İkisinden birini al derim bence kazasız belasız İNŞALLAH

3 kapı bir araç istiyorum aslında civic ve megane coupe için bastırayım peder beye
    Arabanın tüm masraflarını yakıt dahil hariç babam karşılayacak o yüzden biraz rahatım.

Bence Civis Si Alın tavsiye ederim yakıt falan rahatsın Megane Coupede düşünülebilir ikisinden birini alın bence. Alınca iç dış fotoğraf atarsınız İNŞALLAH İyi günlerde kullanın İNŞALLAH.

• quote:

quote:

quote:

Bence Civis Si Alın tavsiye ederim yakıt falan rahatsın Megane Coupede düşünülebilir ikisinden birini alın bence. Alınca iç dış fotoğraf atarsınız İNŞALLAH İyi günlerde kullanın İNŞALLAH.

Tabiki ne alırsam alayım DH için inceleme , SS filan atacağım buraya Teşekkür ederim , iyi geceler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.