Şimdi Ara

Öğrenciye gelir belgesiz kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar, bir iş için acil 1500-2000 lira ihtiyacım var ve bunu 3 ay ya da 4 ayda geri ödeyebilirim. Üniversite öğrencisi olduğum için herhangi bir bankadan kredi alabilir miyim bilmiyorum. Bir iki tanesine sordum olumsuz yanıt verdiler. Şimdi benim merak ettiğim bu şartlarda kredi alabileceğim bir banka var mı acaba? Gelir belgem yok ancak aylık 1500 lira civarı bir gelirim var. Bunu banka hesaplarımla kanıtlayabilirim. Kefil gerekirse gelir belgesi olan bir arkadaşımı kefil olarak gösterebilirim. Ancak bu şartlarda nereden alabilirim acaba?? Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.gunay88 -- 15 Ekim 2010; 19:31:50 >

• Geçen sene finansbankasının bir kampayası vardı. Gelir belgesiz, kefilsiz diyordu. Mesaj filan gönderdim. 1100 TL kredi kullanabilirsiniz dedi. Bankaya gittim, durumu izah ettim. Bir yerde çalıştığınızı kanıtlamanız gerekiyor dediler. Araştırırsan gelir belgesiz yazanlar var ama kullanmak isteyince iş değişiyor. Arkadaşını kefil olarak gösterebilirsen belki kullanadırabilirler.
  • Aynı şekilde ben de denizbankın cebimde kredi kampanyası için başvurdum. Aynı şekilde gelir belgesiz kefilsiz diyorlardı. Mesajıma cevap vermediler, bir saatlik uğraşı sonucunda kredi talebimin kabul edilmediğini öğrendim. Babam ve ablam kredi kartlarından dolayı karalistede olduklarından onlardan da yardım alamıyorum. Nasıl yapcam bilemiyorum. Sağlam bir işe gireceğim, yatırdığım para 3 ya da 4 ayda kendini amorti ediyor ama parayı tam ayarlayamadım daha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gunay88
    Aynı şekilde ben de denizbankın cebimde kredi kampanyası için başvurdum. Aynı şekilde gelir belgesiz kefilsiz diyorlardı. Mesajıma cevap vermediler, bir saatlik uğraşı sonucunda kredi talebimin kabul edilmediğini öğrendim. Babam ve ablam kredi kartlarından dolayı karalistede olduklarından onlardan da yardım alamıyorum. Nasıl yapcam bilemiyorum. Sağlam bir işe gireceğim, yatırdığım para 3 ya da 4 ayda kendini amorti ediyor ama parayı tam ayarlayamadım daha...

isi pm den bana biraz ac nedir ortak olarak yardimci olmaya calisayim
  • Yakın 2 arkadaşımla birlikte 3 ortak çok iyi şartlarda playstation cafe açacağız. İşlek bir mekanın içerisinde kira, elektrik, su, doğalgaz vs. ödemeden.. Yalnızca ps3 ve lcd masrafımız olacak, oyun, kol vb. masraflar çok fazla tutmuyor. Koltuk, masa filan da mekan sahibinden. Adam sadece %50 ortaklık istiyor. İşletmesi bize ait. Hesabıma göre en geç 4 ayda masrafları amorti ediyor mekan. Civarda ps3 fiyatları oldukça yüksek olduğu için biz de 6 lira yapacağız saatini.

İş bu, 1000 lira ayarladım ama 1500-2000 lira daha ihtiyacım var. Faizi çok abartılı olmadıkça her bankadan alabilirim, ing, hsbc filan da dahil. Ancak gösterebileceğim bir gelirim yok. Sadece banka hesaplarıma giren çıkan parayla kanıtlayabilirim, o da geçerli sayılmıyormuş. Varsa burdan destek çıkacak, faiziyle geri ödeyebilirim :)) 6 ayda 2000 liraya faiziyle birlikte 2200 lira verebilirim :)) Tabi erken de ödeyebilirim ama işlere bağlı tabi. Nerelerden bulabilirim acaba??

Evkurdan senetle taksitli eşya alıp, kutuyu açmadan satmayı bile düşündüm ama evkur aşırı kazık. Yoksa ona da razıyım :))

• finans bankasının gönderdiği sms lere güvenmeyin derim
    benim maaşım 1500+ hemde finans bankasından alıyorum 2500tl kredi için benden kefil istediler
  • krediver.com sitesini inceleyip şubelerinden bilgi alabilirsin. Bir arkadasım buradan kredi almıştı.
    ayrıca hesap ettim öderim demişsin fakat yeni açılan dükkanın, cafenin gideri bitmez bunu da düşün derim.
  • Cafenin gideri arasıra bozulan kollar olacak, ondan başka yeni çıkan oyunlar olacak arasıra. Bir de aletlerden bozulan olursa onların tamiri filan olayı var ki zaten büyük ihtimalle garantide yapılacak. Geri kalan masrafları mekan sahibi çekiyor zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.