Şimdi Ara

öksürünce ne oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tükiye covboy -- 1 Kasım 2008; 14:33:39 >

• resmi upload etseydin daha güzel olacaktı

imageshack.us
  • quote:

Orjinalden alıntı: tükiye covboy

[simage] file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Efe%20Bektaş/Desktop/oksurukfoto.jpg[/simage]

Seattle Üniversitesinde bir mühendis ekibi, öksürürken çevrede oluşan değişikliği görüntülemeyi başardı. İşte her öksürüşte ortam bu hale geliyor...

O YÜZDEN ÖKSÜRÜRKEN LÜTFEN ELİMİZİ AĞZIMIZA KOYALIM

Gulmekten yerlere yattim ama cahilligine veriyorum bir dahakine upload edersin olur biter

• quote:

Orjinalden alıntı: HolyRevival

quote:

Orjinalden alıntı: tükiye covboy

[simage] file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Efe%20Bektaş/Desktop/oksurukfoto.jpg[/simage]

Seattle Üniversitesinde bir mühendis ekibi, öksürürken çevrede oluşan değişikliği görüntülemeyi başardı. İşte her öksürüşte ortam bu hale geliyor...

O YÜZDEN ÖKSÜRÜRKEN LÜTFEN ELİMİZİ AĞZIMIZA KOYALIM

Gulmekten yerlere yattim ama cahilligine veriyorum bir dahakine upload edersin olur biter

• Isının dansı

Öksürüğün ilk defa görüntülenmesi tıp dünyasını heyecanlandırdı. Öksürdüğümüzde aslında küçük bir patlamaya neden oluyoruz.

ABD'de Pennsylvania State Üniversitesi bilim adamları öksürüğün fotoğrafını çekmeyi başardı. Alman fizikçi August Toepler'in geliştirdiği bir fotoğraf tekniğiyle öksürük fotoğrafları çekildi.
    Bu teknik sayesinde insanın çıkardığı gazın, terli bir elin fotoğrafları da çekilebiliyor. Bilim adamları öksürük sırasında küçük bir patlamanın meydana geldiğini bu teknik sayesinde kanıtlamış oldu.

İşte ısının inanılmaz dansı...

öksürünce ne oluyor?

Daha fazla fotoğraf için tıklatın

• afedersiniz bi dahakine upload ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.