Şimdi Ara

oKuL aNıLaRıM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biz ortaokuLdayken fen Laboratuar'ında en arkaya 6 Lı kurardık, fen hocasıda 50 yaşında oLdugundan daLga geçerdik, herkes sırayLa tuvaLete gitmek için izin aLmaya giderdi tabi her defasında da hayır cevabı, en sonunda çıLdırmıştı karı :DDDDD o sene hastahaneLik oLmuştu 2. dönem fen dersLeri boştu hep :DD
  •  oKuL aNıLaRıM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 5 Eylül 2008; 23:43:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

oKuL aNıLaRıM

ölüom
  • bide derste kibritle oynarken önümdeki kızın yanlıslıkla sacını yaktım sönsün die kafasına test kitabıyla vurdum bayıldı xD

buan bayıldım ya zuahahahahahahahah
  • Tamamen gerçektir.
    Sınıfta bayan hoca dokunma duyusunu anlatıyodu. Eline dolma kalemi aldı gözlerini kapadı ve sert uzun ucu sivri gibi yorumlar yapmaya başladı. Sınıfta recep ile ben koptuk hoca bize bakmaya başladı. Recep sustu ama kendimi tutamadım yerlere yatacam gülmekten. Hoca demezmi söylemek istediğini anladım diye tabi ben yerin dibine girdim :)
  • Bizim öğle aralarında tuvalet dumanaltı olur.Bir gün 5 kişiyiz tuvalette sigara içiyoruz.Ben ve iki arkadaş lavobonun yanında içiyoruz diğer iki arkadaş ise aynı kabine girmişler orada içiyorlar [;)Aynı kabindeki elemanlar kendi aralarında konuşuyor teki dedi:Bak bir tane kibrit var ikimizde aynı anda sigaraları yaktık yaktık yakamadık b.ku yedik.Bunlar kibriti çaktı ama iki sigara arasında kalan kibrit söndü.Tam o anda içeri okulun müdür yardımcısı girdi ve kabindeki çocuklardan tekinin sesi tuvalette yankılandı:Köküne kadar sokma dedik sana şunu!
    Hoca bekledi bekledi aynı kabinden iki kişi çıktı o seside duydu ve sonuç...
    Bunlar gay muamelesi gördüler sigara içiyoduk dediler aileleri çağrıldı bir temizde sopa yediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaYK0LiK -- 18 Eylül 2008; 23:38:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaYK0LiK

Bizim öğle aralarında tuvalet dumanaltı olur.Bir gün 5 kişiyiz tuvalette sigara içiyoruz.Ben ve iki arkadaş lavobonun yanında içiyoruz diğer iki arkadaş ise aynı kabine girmişler orada içiyorlar [;)Aynı kabindeki elemanlar kendi aralarında konuşuyor teki dedi:Bak bir tane kibrit var ikimizde aynı anda sigaraları yaktık yaktık yakamadık b.ku yedik.Bunlar kibriti çaktı ama iki sigara arasında kalan kibrit söndü.Tam o anda içeri okulun müdür yardımcısı girdi ve kabindeki çocuklardan tekinin sesi tuvalette yankılandı:Köküne akdar sokma dedik sana şunu!
    Hoca bekledi bekledi aynı kabinden iki kişi çıktı o seside duydu ve sonuç...
    Bunlar gay muamelesi gördüler sigara içiyoduk dediler aileleri çağrıldı bir temizde sopa yediler

• quote:

Orjinalden alıntı: continental

7. sınıfa gidiyordum.başka bir okuldan oraya gittim.herkes birbirini tanıyor,ben yabancıyım.birde kiyafetim,ayakkabım yeni.teneffüs arasında öğrenciler geldiler,beni ayağa kaldırdılar.yepyeni ayakkabıma toz oluncaya kadar bastılar.benim nasıl canım acıyor ama.

meğersem kendi aralarında bir gelenek yapmışlar.yeni ayakkabı giyen çocuğun ayağına basılırmış.kötü bir başlangıç yapmamıza rağmen çok iyi arkadaşlarım oldu.

aynısı bana yaptılar

• Birgün ingilizce dersindeyiz lise 2de bayan bi ingilizce hocası vardı kılın tekiydi zaten hiç sevmezdim neyse hoca derse girer girmez defter kitap konturolü yapacam dedi biz şaşırdık ilkokulda zannettik kendimiz hoca başladı bir de artı eksi veriyordu bizi baha diye bir arkdaşa sıra geldi nerde kitabın evladım dedi hoca bizimkide geçen hafta getirdimya baksaydın bu hafta getirmedim dedi bütün sınıf koptu hoca kıpkırmızı :):):):)
  • Bizim lise biticek son 3-4 ay iyi bi lise değilidk ders kimin umurunda ki zaten.

Boş ders çok olur ve biz bu derslerde stres atmak için erkekleri 2 gruba ayırır defterleri dürer allah ne verdiyse diyip birbirimize dalıp stres atardık.

Neyse birgün müdür yardımcısı aynı zamanda tarih hocamız geldi kapı çat açıldı bütün manzarayı gördü

sizde suç yok ormanları yakıyorlar sizin gibi ayılarda şehre iniyor dedi ve gülerekten çekti gitti

ilk anda ..t olmanında verdiği etkiyle öylece kalmıştık.ama bütün arkadaşlar şimdi o günleri hatıralyınca kendimizi gülmekten alıkoyamayız
  • hazırlık okurken şimdi renkleri öğreniyoruz sözde her rengin bi anlamı var green nature vs kitapta yazıo sonra hoca bize sordu ingilizce anlatın falan millet anlatıyo renkleri sıra kırmızıya geldi kimi kan dedi kimi şeytan dedi falan hoca yok mu başka bişey söyleyecek dedi (sınıf az konuşurdu hocalar hep konuşturmaya çalışırdı) baktı kimsede ses yok en sonunda kendi söyledi red makes woman sexy diye aradan 6 yıl geçti hala güldüğüm bi olay (hoca bayan)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.