Şimdi Ara

Okulda part-time sigortalı işte çalışırsam kyk bursu alabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okulumda part-time çalışma imkanı var başvurmayı düşünüyorum ogrenci işlerinde falan calıstırıyorlar ama sigorta da yapıyorlar. kyk kredisini etkiler mi bu durum?

• weatherkicksass W kullanıcısına yanıt
    aldığın ücret aylık asgari ücreti geçmiyorsa kesilmiyor bildiğim kadarıyla
  • kueens K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dogrudur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: weatherkicksass

teşekkürler dogrudur umarım

Sigorta işine dikkat et hocam yarı zamanlı çalışınca kalan günleri ya siz ödüyorsunuz yada aile üstüne kaydolup ödüyorsunuz bir sgk ya sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Okulumda part-time çalışma imkanı var başvurmayı düşünüyorum ogrenci işlerinde falan calıstırıyorlar ama sigorta da yapıyorlar. kyk kredisini etkiler mi bu durum?

Hocam part-time olarak çalışsan dahi kredi verilmez. Asgari ücreti geçip geçmemesi önemli değil. İstersen 100 TL al ama düzenli olarak her ay onu alıyorsan sigortalı bir şekilde verilmiyor, kendimden biliyorum. Part-time olarak çalıştığımda 450-500 civarında maaş alıyordum ama "Ücretli çalıştığınız tespit edilmiştir." diye kırmızı bir yazıyı karşıma çıkardılar ve haliyle vermediler ne kredi ne de burs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caccia

quote:

Okulumda part-time çalışma imkanı var başvurmayı düşünüyorum ogrenci işlerinde falan calıstırıyorlar ama sigorta da yapıyorlar. kyk kredisini etkiler mi bu durum?

Hocam part-time olarak çalışsan dahi kredi verilmez. Asgari ücreti geçip geçmemesi önemli değil. İstersen 100 TL al ama düzenli olarak her ay onu alıyorsan sigortalı bir şekilde verilmiyor, kendimden biliyorum. Part-time olarak çalıştığımda 450-500 civarında maaş alıyordum ama "Ücretli çalıştığınız tespit edilmiştir." diye kırmızı bir yazıyı karşıma çıkardılar ve haliyle vermediler ne kredi ne de burs.

hadi ya. okulda da sigortasız calıstırmazlar dısarda da hayvan gibi çalıştırıp azıcık para verirler. ne yapıcam bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.