Şimdi Ara

Okuldan bıktım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar..benim bu yıl ortalamam 50 üstü olmaktadır,2 zayıfım var matematik ve dil anlatım.ikisinide bu saatten sonra düzeltemem ben 9.sınıf anadolu meslek öğrencisiyim dil anlatımdan kalınca sınıftamı yoksa sorumlulugamı kalıyorum lütfen yardımcı olun...
    :(

• Hocam anadolu liselerinin puanları yüksek diye hatırlıyorum. Madem basarılısınız iyi bir liseye girdiniz. Neden dersleriniz kötü. Sanırım bu yıl ders çalısmayı bıraktınız.
  • hocam anadolu derken anadolu meslek puanı pek yüksek değil.dil ve anlatım dersine çalıştığım halde geçemedim kalıcakmıyım tırsıyorum..
  • Az kaldı bitecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadowslive kullanıcısına yanıt
    Dil ve anlatımdan artık sorumlu geçiliyor. Ben de 10. sınıf Anadolu Lisesi'ne gidiyorum. Bugün son ders Rehber Hocası sınıfa gelip yeni yönetmeliği söyledi.
  • Arkadaşlar ben 15-16 gün devamsızlığı bulunan şu an sözlüler hariç 3-5 zayıfı olan biriyim bu yüzden bütün yönetmeliği 2-3 kez okumuş biriyim hiç bir şekilde karne zayıfları yüzünden sınıfta kalma ile ilişkili bir şey yazmıyor sadece toplam devamsızlık 45 günü geçmemeli, özürlü 35 özürsüz 10 gün özel durumlarda 65 gün bunlara dikkat edersen bişi olmaz tabi banada pek güvenme emin değilim çünki mantıksız geliyo 10 tane birle geçsen sınıfı nolucak yalnız bizim baya bilgili bi hocamız var aynı zamanda müdüremizini kardeşi o zaman zaman ben geçşrmesem sistem otomatik geçiriyo filan diyodu, bi haberde de 3 birle geçiliyo 4 birle kalınıyo ama sene sonunda sınav var yazıyodu geçen seneden kalmıştır diye düşündüm faka 8 ocak 14 tü tarihi neyse kardeşim umarım geçersin umarım geçeriz inşallah geçeriz =D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.