Şimdi Ara

OKUYACAK PARAM YOK NASIL OKUYACAM BE YAAA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam aylık 1350 lira alıyor 5000 lira borç var ödemesse haciz kapıda...

Kitap-Barınma-Yemek-Sigara-Ulaşım-İletişim vb. masrafları karşılayamıyacam büyük ihtimal
    Lise okuyan kardeşimde var onunda masrafları oluyor tabi.
    Üniyi başlamadan bırakma durumum var bu maddi imkansızlıklar yüzünden

:( düşünmekten kafayı yiycem arkadaşlar napmalıyım şimdi ya delircem ya ben okumak istiyorum o bile artık imkansız gibi

Dünya çok adaletsiz...BIKTIM.....

• Şu durumda da sigara yazıyorsan ya pes doğrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazandıysan 1 sene dondur. Bir işe girip parabiriktirmeye çalış seneye kadar Allah büyük bakarsın güzel şeyler olur. Ünide de yaşadığın şehre göre bir iş bulabilirzen parttime zorlanırsın ama başarırsın inşaallah hem burs talebinde de bulunabilirsin devlet bursu veya kredisi de alırsan rahatlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeDiyemMahmutMuDiyem -- 26 Ağustos 2016; 1:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Şu durumda da sigara yazıyorsan ya pes doğrusu

Bunu yazacaktım

• Eski bir arkadaşım vardı, onunda durumu bu şekildeydi, ablası üniversiteyi kazandı ama 1 sene dondurup çalışmıştı, ikinci senesinde toplamlarını ailesine vermiş ve üniversitesine başlamıştı, sen bilirsin dostum yani.
  • Babanın çocuk yapmaması gerekiyordu, olan size oluyor yazık

• Ondera96 O kullanıcısına yanıt
    Devlette dahil burs veren bir ton kurum var hocam hepsine yaz anlat durumunu açıkça hiç olmadı geri ödemeli burs alıp biraz sıkarsın kendini

• Ondera96 O kullanıcısına yanıt
    Saçmalama okursun ilk önce devlet yurduna bursuna vs başvuru yap guzelce hangi ilde okuyacaksan git güzelce gezin uygun saatlere is bul ve oku zor mu bu kadar benim çoğu arkadaşım okuyup calisiyor

• Aslında 420 lira krediyle zorlarsan okursun. Part time iş de bulabilirsin. Hangi üni, bölüm nedir?
  • Haklısın dostum çocukluğumdan beri diyorum zaten onlara madem bakamayacaktınız niye yaptınız bizi diye

Amentos anadolu üniversitesi ingilizce işletme kazandım . hedef hukuktu ama olmadı...
  • Parlamentin 12,5 olduğu ülkede sigara içilmez

• üzüldüm hocam yaa sigara nasıl olmaz

• Reis durumum senden ne daha kötü e daha iyi. Şuan benim durumum tanımların eem yalan olmaz bunun için bu bu arada lise son vebtenpara kazanma yolları arıyorum irtibata olalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durumlar bu kadar karışıksa ve sen üstüne özel giderler çıkartıyorsan gideceksin çalışacaksın bir yandan da okuyacaksın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.