Şimdi Ara

old school japon jantları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
5.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 90 model şahin için oldschool japon stili jant arıyorum. Bence şahinin eski japon bir havası var bu modeller çok güzel gider. Watanabe R-type serisi jantlar çok hoşuma gidiyor. Mat bir koyu kahveye boyatıldımı tadından yenmez diye düşünüyorum. Bu jantı nereden bulabilirim. Araç beyaz. Sizin düşünceleriniz neler?

http://www.watanabe.com.au/page3.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunimation -- 13 Temmuz 2014; 2:38:19 >

• benim düşüncem, o araca harcayacağın para ile, yapabileceğin çok daha hayırlı işler bulabilirsin.
  • Hocam en ucuzu 2080$ yapacak, yaklaşık 4000 TL.
  • dikkat çekici özel ve titizlikle kullanılmış bir araç yapmak istiyorsunuz ama bencede şahine doğana yazık hem emeğe hem paraya.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Takım fiyatı değil mi? 615 dolar yazıyor.
  • " PRICE (each)" = "FİYAT (her biri)"
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    kötü oldu. Bu modelden replika göreneniz oldu mu peki? :)
  • Sunimation S kullanıcısına yanıt
    replika kant al bide yanla tamam mı?
  • Old school japonların kendi lastik boyutlarıda küçük gibi 16 inc üstünde sırıtmıyor o kadar para verecek olsam schmit performa filan alırdım.
  • tarx kullanıcısına yanıt
    arkadaşım kaybol seninle uğraşmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Old school japonların kendi lastik boyutlarıda küçük gibi 16 inc üstünde sırıtmıyor o kadar para verecek olsam schmit performa filan alırdım.

Birkaç şahinde görmüştüm. Eski kasa golflere daha çok giden bir jant. Artı olarak şahincilerin keşfetmediği beğenmiceği bir model arıyorum :)
  •  old school japon jantları

Bunlar olabilir çok hoşlar.

• calamityeas kullanıcısına yanıt
    Şahine daha çok offsetli jant güzel gider diye düşünüyorum. Ama yukarıdaki civiclerin üzerinde hoş durmuşlar. Caddy'deki rotiformlar offsetli değil ama onlarda güzel jantlar hakikatten istediğim havayı veriyorlar.
     old school japon jantları old school japon jantları old school japon jantları

• quote:

Orijinalden alıntı: tarx

replika kant al bide yanla tamam mı?

• Borbet lerde hoş duruyor aslında.
  • baba meraba sen performa 24 jant al :) şahin gidecen en basit uygun yollu jant arıyosan 5 kolu hafif sağlam bişey bak derim. başka arabaların jantlarını alıp takarsan sırıtır . sırıtsın dıyosan sırıtmadan kastım arabayı rezil edesin.
  • Performa 24 dediğiniz jantı inceledim hoşuma gitti daha önce görmüştüm modelini bilmiyordum. Teşekkür ederim yorum için.
  • carre yeni bir jant çıkarmış. bmw nin meşhur karpuz jantını yapmış. bir de buna bak istersen. bence yakışır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.