Şimdi Ara

ÖLÜ PİXEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ölü pixel bütün psp lerde çıkabilirmi??...

eer ölü pixel durumu görülürse ne yapmalıyız??

sadece sony bayilerindemi ölü pixel kontrolü yapılıo??

• dostum konuyu yanlış yere açmışsın...

donanım bölümüne açman gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyboy1

dostum konuyu yanlış yere açmışsın...

donanım bölümüne açman gerek...
    tamam saol..yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: ___YgT__

tamam saol..yinede

Alıntıları Göster
    Bende var sağ altta 2 tane ölü pixel.Beyaz.Siyah ekranda belli oluyor.Ama rahatsız etmiyor.Sanırım çoğu pspde çıkabiliyor bu ölü pixel....
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Bende var sağ altta 2 tane ölü pixel.Beyaz.Siyah ekranda belli oluyor.Ama rahatsız etmiyor.Sanırım çoğu pspde çıkabiliyor bu ölü pixel....

Alıntıları Göster
    benim aldığım zaman hiç yoktu ama sonradan çıktı hiç göze batmıyor merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justkny

benim aldığım zaman hiç yoktu ama sonradan çıktı hiç göze batmıyor merak etmeyin.

Alıntıları Göster
    bu iş biraz da şans işi, ilk aldığınızda ölü pixel olmayabilir ama sonradan da oluşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legalize

bu iş biraz da şans işi, ilk aldığınızda ölü pixel olmayabilir ama sonradan da oluşabilir.

Alıntıları Göster
    bende yok Maaşallah nazar değmesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: eddie

bende yok Maaşallah nazar değmesin...

Alıntıları Göster
    bendede yok allahtan ama ben cok ıyı koruyorum deeeerrrrrrmmmmmıııııııssssssııııımmmm hor kullanıyorum ama benım pızellerım dayanıklı cıktı bı sorun cıkmadı sımdıye kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Miridni

bendede yok allahtan ama ben cok ıyı koruyorum deeeerrrrrrmmmmmıııııııssssssııııımmmm hor kullanıyorum ama benım pızellerım dayanıklı cıktı bı sorun cıkmadı sımdıye kadar

Alıntıları Göster
    bende de yok yada farkına varamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dezda

bende de yok yada farkına varamıyorum

Alıntıları Göster
    Ölü piksel psp ile alakalı bi olay değil, bütün lcd ekranlarla alakalı bi olay, hatta bir yakınımın aldığı sony notebook ekranında çıkmıştı ve belli bir zaman sonra kendiliğinden pinpon topu büyüklüğüne ulaşmıştı, götürdük yenilediler..

Zaten Sony'nin açıklaması bu ölü pikseller her lcd ekranda çıkacaktır. Yani 2-3 ölü piksel önemli değil, farketmezsiniz bile belki ama daha fazlası göze çarpabilir. Ve de tamiri yok. Fırsatınız varsa değiştirirsiniz.

Ancak 1-2 piksel'de 16 milyon renkli parlak ekranlı bir cihazda, o kadar renk arasından oyun sırasında gözükmez merak etmeyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Ölü piksel psp ile alakalı bi olay değil, bütün lcd ekranlarla alakalı bi olay, hatta bir yakınımın aldığı sony notebook ekranında çıkmıştı ve belli bir zaman sonra kendiliğinden pinpon topu büyüklüğüne ulaşmıştı, götürdük yenilediler..

Zaten Sony'nin açıklaması bu ölü pikseller her lcd ekranda çıkacaktır. Yani 2-3 ölü piksel önemli değil, farketmezsiniz bile belki ama daha fazlası göze çarpabilir. Ve de tamiri yok. Fırsatınız varsa değiştirirsiniz.

Ancak 1-2 piksel'de 16 milyon renkli parlak ekranlı bir cihazda, o kadar renk arasından oyun sırasında gözükmez merak etmeyin..

Alıntıları Göster
    NASIL BİŞİ OLMAZ YAW ÖLÜ PİKSEL OLUNCA SATAMAZSIN Kİ İSTERSENİZ TABİİ KULLANABİLİRSİNİZ BU TERCİH MESELESİ

• quote:

Orijinalden alıntı: hardware169

NASIL BİŞİ OLMAZ YAW ÖLÜ PİKSEL OLUNCA SATAMAZSIN Kİ İSTERSENİZ TABİİ KULLANABİLİRSİNİZ BU TERCİH MESELESİ

Alıntıları Göster
    Arkadaşım senin ilgisiz yorumlarına ve de ısrarla bütün smileyleri her mesajında kullanmana bayılıyorum ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Arkadaşım senin ilgisiz yorumlarına ve de ısrarla bütün smileyleri her mesajında kullanmana bayılıyorum ya..

Alıntıları Göster
    ipodlarda çıkınca direk değiştiriyor Bilkom....Sony'de garanti kapsamında değiştirmeli bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

ipodlarda çıkınca direk değiştiriyor Bilkom....Sony'de garanti kapsamında değiştirmeli bence...

Alıntıları Göster
    En iyi pixel, ölü pixeldir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Adventure

Alıntıları Göster
    ''bir ölü pixelden daha kötü bişey varsa oda iki ölü pixeldir'' yav iyice film moduna girdik haa

• quote:

Orijinalden alıntı: hardware169

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hardware169

• quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

quote:

Orjinalden alıntı: hardware169

Alıntıları Göster
    ölü pixel çıktığı zaman direkt geri götürüp deişmen laızm

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

• quote:

Orijinalden alıntı: cesuranil

quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    olu pıksel zaten sonyde garantı kapsamı ıcınde gecıyor benım zaten garantılı almadakı bı sepepte bu ıdı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.