Şimdi Ara

###Olympia Warior İtem Satisi Lutfen +18###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oncelikle mrb arkadaslar oyunu birakmaya karar verdim artık cok sıkıldım oyundan sureklı dc ve lag oluyor premıumda alamıyorum zaten girislerde zor oluyor hele ardream oynuyorsan fazla uzatmadan itemleri yazim

Hell Breaker +7 (no reb) 200ytl
    Glas Belt +0 200ytl
    Dual Roc +0 200ytl (tanesi 100)
    fp +9 kolluk chitin +8 pads pauldron boots dd +7 180 ytl (set olarak satilir tek olarak satmiyorum)
    Wp +1 100ytl
    str 14 kupe opal earring +1 75 ytl (2si bir satilir)
    4gb 70 ytl

itemler ve fiyatlari bunlar kesinlikle indirim olmaz satislar yuzyuze olucaktir +18 alicilar olmasi gerekir sonra bebelere satariz bide babalariyla ugrasamam ltf 18 yasindan kucuk olanlar direk sag ust kosedeki x tusuna bassinlar

satislar kocaeli izmit merkez ve istanbul uskudar harici yerlerde yapilmaz lutfen ciddi olan kullanicilar pm den ulasssin veya buraya msj biraksinlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alien23 -- 10 Şubat 2008; 0:36:11 >

• okuyan uplarsa sevinirim
  • herkes yattimi ne up up
  • hb'yi 140'a izmitten verir misin?
  • kusura bakma haplo cok ucuza gıder 200 zaten iyi bi fiyat piyasada baya uctu
  • gb olarak hb zaten 135 civarı ediyor
    hb 9 gb gb 15 ytl den 135 oluyor 200 cok fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

gb olarak hb zaten 135 civarı ediyor

sen geride kalmisssin biraz hb pazardan kalkali 2 gun oluyor adamlar 12 en dusugu 11 gb satiyor ayrica gb 15ytl degil
  • hayırlı satıslar

UP
  • Hayırlı Satışlar,Ancak Bildigm Kadarı ile Piyasa Yükselince Gb UCuzlar Zamanında 250 Kuruş'tan Gb SAtıldıgını Hatırlıyorum. Buna Göre Bir Değerlendirme Yapmanı Dusunmekteyim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alien23

quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

gb olarak hb zaten 135 civarı ediyor

sen geride kalmisssin biraz hb pazardan kalkali 2 gun oluyor adamlar 12 en dusugu 11 gb satiyor ayrica gb 15ytl degil

Hb 9 Gb , Gb 15ytl. Şimdi Hb 12gb , peki Gb fiyatlarının aynı kaldığını mı düşünüyosun.12-13ytl olmuştur.

Bu arada Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.