Şimdi Ara

Onboard Ses Kartına 5+1 Sistem Nasıl Bağlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus P800 SE anakartımda onboard sese 5+1 logitech veya philips i nasıl bağlarım. 3 tane jack war. Ama ikisi çalışıyor ve 4+1 gibi oluyor. Yardım lütfen.

Aynı şekilde creative ses kartı da 4+1 çalışıyor. Acaba kartım 4+1 mi? Kartım SB Live DF80

• bende de onboard 4+1 oluyordu. creative sb live 5+1 ses kartı aldım. (DF80 mi bilmiyorum ama kartın üzerinde digital 5+1 yazıyordu sanırım. )
  • ßende cok denedim onu ama 5+1 oLuyodu 4+1 bende geri iade eTTim 4+1 aLdım maLesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pArDon! -- 27 Aralık 2005 23:10:33 >
  • dostum o iş olmaz.zaten .5+1 analog sa 5.1 baglasanda gerçek 5.1 performansı bekleme .o dts ve ac3 codecli sistemlerde var.onboard ses kartının sadece 1 hop.çıkısı oldugundan ancak stereo olarak baglarsın.dolayısıyla philips gibi .3 kablolu 5.1 ler de 5 hop.ses gelmez.ya creative 5.1 al.ya 10 dolarlık apollon tarzı 5.1 ses kartı al.
  • apollon tarzı 5.1 ses kartı nasıl bişey kalite vasat?
  • yok bu 5+1 bağlayan onboard sese
  • quote:

Orjinalden alıntı: shekerabi

yok bu 5+1 bağlayan onboard sese

Bende de Philips 5.1 bağlı. Anakartım 7.1 e kadar destekliyor. Nasıl taktın diceksen deneme-yanılma yolu ile ;) Unutmaman gereken önce windows ses özeliklerinden hoparlörlerini 5.1 olarak ayarlaman.

Bu arada kartın 5.1 destekliyormuş.
  • anakart bu özeliği destekliyorsa ses ayarlarından 5+1 olarak ayarlamak gerek.bende masa üstü hoparlor var ama pc 5+1 e ayarlanmış başka adam gibi ses alamadım kurcalıyınca çıktı ortaya durum
  • ya beyler bana da bi yardım edin lütfen miclab var var bende 5+1 ses kartım 8 kanallı onboard bende 6 tane çıkış var ama bi türlü bağlayamadım ses sitemini makineye çıkışa otomatik soktuğumda ses kartının programı açılıor hangi çıkışa taktıysam ne çıkışı dio soruor bende bi elektrikçide3n miclobaın çıkışlarını bilgisayara bağlamak dönüştürücü aldım bütün hoparlörleri adı adına tanıttım bu sefer de hiç ses çıkmadı mesela çıkışa taktığımda center and subwoofer diorum öteki çıkışa yakın ufak hopörleri taktım öle tanıttım uzağı taktım uzak die tanıttım ama bi türlü ses gelmedi orjinal olarak microlab bağlanmıomu şimdi benim ses kartına çok tiz sesi olarak gelior bütün çıkışları tek bağladığımda bi de center çalmıo subwoofer öle gümbür gümbür de vurmuo umarım anlatabilmişimdir size bana help me lütfen

• güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.