Şimdi Ara

One Piece Anime 850 den sonra sarmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden keyif alıyordum.850 den 1008 e kadar olaylar çok çok yavaş ilerledi ve böylede devam edecekmiş gibi duruyor.Manga da durumlar nasıl? Manga ve Animeyi okuyup izleyenler Manga oku sarıyor veya Anime devam et gibi tavsiyeler verebilir mi?

• Wano arc hakikaten çok yavaş ilerliyor böyle giderse 2030 u bulur final.

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

hocam mangasını okuyor musunuz

• azziers kullanıcısına yanıt

Hayır sadece favori olan serilerimin mangasını okurum.

• 1020'de mi ne seriyi okumayı bıraktım ben. Spoilera bakıp geçiyorum. Birkaç şey dışında ilgimi çekmiyor artık bu seri. 1039.bölüme kadar iyi şeyler de yok değil ama gereksiz ayrıntılara çok yer veriliyor bu arcta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 4 Şubat 2022; 14:57:31 >
  • Dressrosa arcında animeyi izlemeyi bıraktım. Animesi maalesef kötü. Özet, opening-ending derken bir bölüm 15 dakika sürüyor. Çoğu seri 2-3 manga sayısından 1 bölüm çıkarırken One Piece de bu bazen 1 bölüm 1 manga sayısı oluyor. Sahneleri de uzatıyorlar. Ne kadar fazla bölüm o kadar para. Seriye devam etmek istiyorsanız mangasını okuyun. Mangada okurken acaba bunun animasyonu nasıl olacak diye merak ettiğiniz sahnelere de youtube dan bakarsınız. Ben uzun süredir bu şekilde devam ediyorum.

@azziers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 4 Şubat 2022; 17:25:13 >
  • D. kullanıcısına yanıt

manga sarıyor mu peki

• azziers kullanıcısına yanıt

Sarıyor ama bu konuda objektif bir yorum yapamam. Yılların getirdiği bir gönül ilişkisi var. Seride güç dengesi diye bir şey kalmadı mesela bunu ben sorun etmiyorum ama siz edebilirsiniz.

• Ben 600. bölüm civarları bırakmıştım.

Uzatıcaz diye o kadar abarttılar ki bir karakterin bi yere koşması 3 bölüm sürüyor. Sıkmıştı artık.

• Anime konusunda, - Türk manga forumlarındaki yorumları da hesaba katarak - şunu diyebilirim ki, Türk izleyiciler One Piece animesinin bir yerden sonra serinin sıktığını kabul ediyor.

Velakin, yabancı forumlarda gözlemlediğim kadarıyla One Piece animesi hiçbir zaman bozmamış gibi takip ediliyor. Her gün dakikası dakikasına kadar beklenip izleniyor ve üstüne üstlük sürekli iyi yorumlar yapılıyor. Bir allahın günü bir insan bir kötü yoruma bile denk gelmez mi?

Toei'de hiç istifini bozmuyor. Hani biz sıkılıyoruz durum yabancılar içinde geçerlidir diyoruz ama yok. Hani izlemeler de bir düşüş olsa Toei bir dur derdi bu işe ama yok. Oda'nın zaten umrunda değil bu olay.
  • Anime yıllardır çok zayıf gidiyor.

Yine bir boruto değil tabi ama yer yer boost'lar yetmiyor.

Nakama power falan da aynı fairy tail gibi. Antremandan sonra hatırlayın Luffy ışıktan kaçabiliyordu

ama gelen giden tokat atabiliyor bu ne ya..

• Mangaya geç ?

• ben de 2x filan yapıp izliyorum animeyi. manga yı bir çok kez denedim ama alışamadım. animeden takip ediyorum. karakter sayısı da çok arttı. buna rağmen daha da yavaşladı sanki. ilerlemiyor bir türlü hikaye. umarım ileride açılır.

tayfadan bazı karakterlerin de hala eski kafada olmaları çok canımı sıkıyor. öhhh yani e ne değişti o zaman abi hani güçlenmiştiniz? hala karşılarına gelen karakterlerden tırsıyorlar,kaçıyorlar vs. çok spoiler vermek istemiyorum ama anlaşılmıştır kimlerden bahsettiğim. neyse artık alışkanlık haline dönüştü zaten izlemek.

• Animesini izlemeyi bırakalı çok oldu, sadece mangadan takip ediyorum..

Sarıyor mu evet sarıyor, sevmediğim tarzda bölümler var mı evet o da var ama bence seri wano'da böyle bi sıkıştı son zamanlarda, wanonun bitmesiyle birlikte açılır diye tahmin ediyorum.

• OP böyle bir yapım ama, yeni yeni ortaya çıkan bir durum değil. Water 7 arc'a kadar bence müthiş sıkıcı, sonra yine tempo ara ara tavan yapıyor ara ara düşüyor, hep bu şekilde ilerledi ve bence Wano Arc hakikaten en kötülerden biri. Ayrıca seride karakterler ve güç anlamında denge falan da kalmadı, freni patlamış aracın yokuş aşağı inmesi gibi şuursuzca ilerliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.