Şimdi Ara

ÖNEMLİ OKUYUN ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba donanım haber forumcuları yaklaşık 6 aydır forumlara bakıyorum.Çok değişik topicler açılıyor. Forumları açarken herkes sorunu net ve açık bir şekilde yazarsa sorunun çözümü rahat bulunur. Birde gereksiz yazılardan kaçınalım. Herkese kolay gelsin.

• İyi güzel diyorsun da arkadaşım buna kimse dikkat etmiyor.Neredeyse '' Tuvaletim geldi ne yapmalıyım '' diye soracaklar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖKYAR

İyi güzel diyorsun da arkadaşım buna kimse dikkat etmiyor.Neredeyse '' Tuvaletim geldi ne yapmalıyım '' diye soracaklar...

• iiii de bu konuyu neden burda tartışıyosunuz ki milletin soru sorması kötü bişeymi
    belki adam bilmiyoo belki akılna gelmedi
    lütfen arkadaşlar böyle düşünmeyelim
    ne demiş atalarımız
    bilmemek ayığ değil
    sormamak ayıptır

• arkadaşlar adam sorunu niye buraya yazıyo haberinniz varmı adam zaten bi hatayla karsılasmıs heyecenlanmıs bide bilmiyo bişi olcak diye korkuyo kurcalayamıyo belki ne dediğini bile bilmiyo yani heyecandan olur böle seyler ben ilk forumla tanıstığımda allah razı olsun arkadaslar ilgilendiler bi kaç arkadasla msn de konustuk sora sora öğrendim pc yi

biligisayarın kapağını hiç açmamıştım bu forumla tanıstım bilgisayarın sıfatı değişti overclock ne demek onu öğrendim hatırlıyom foruma overlok diye yazmıstım millet dalga gecmişti

yani olur böle vakalar dh cılar yakalar
  • aynı şekılde sende topıc kırlılığı yapıyorsun dıkkat et
  • ewt varsa bi şikayetin yönetimi var mod u var yaz oraya.kendine dikkat etki herkes etsin.böyle uluorta bir topicmi olur yahu.
  • işin kötüsü ben her ''önemli okuyun '' veya '' çok acil mutlaka okuyun'' yazan mesajı okuyorum

yaw abi bu konunun nesi önemli biri ban izah etsin
  • Kafasına göre yazmış işte zaten taşımşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.