Şimdi Ara

önereceğiniz projeksiyon var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki günlerde projeksiyon cihazı ya da LED TV almayı düşünüyorum. fakat hangi projektörden alsam diye düşünüyorum..bildiğiniz en iyi projeksiyon cihazı hangisi acaba ? aydınlıkta kötü gözükmesini istemiyorum.ve lig tv den maçları da izlemek istiyorum.. ve ve ps3 çok oynarım.. bu dediklerimi karşılayabilecek bir projeksiyon cihazı var mıdır acep ?

ve bir arkadaştan duydum projelsiyon lensleri 2-3 senede ölüyormuş. yenisi de 1 milyardan başlıyormuş.doğru mudur ?

edit :
    Samsung UE60D8000 bu modelde karar kıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangfb -- 18 Eylül 2011; 16:40:34 >

• Projeksiyon lensi değil lambası ölür,ömürleri 2000-3000 saattir,ama led projeksiyonlar var,onların 20000-30000 saat ömürleri var,ancak ışık gücleri düşük ama karanlık bir ortamda 100 inch yapabilirsin çok düşük değiller,lg nin 720p projeksiyon var yeni geldi türkiyeye hw300 ledlerin en iyilerinden biri,karartabilirsen odayı onuda düşünebilirsin,unutma hiçbir projeksiyon aydınlık ortam için yapılmamıştır,yapılanlarda çok pahalı ve üst düzey cihazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Projeksiyon lensi değil lambası ölür,ömürleri 2000-3000 saattir,ama led projeksiyonlar var,onların 20000-30000 saat ömürleri var,ancak ışık gücleri düşük ama karanlık bir ortamda 100 inch yapabilirsin çok düşük değiller,lg nin 720p projeksiyon var yeni geldi türkiyeye hw300 ledlerin en iyilerinden biri,karartabilirsen odayı onuda düşünebilirsin,unutma hiçbir projeksiyon aydınlık ortam için yapılmamıştır,yapılanlarda çok pahalı ve üst düzey cihazlar

hmm aydınlıkta düzgün çalışamayacaksa almanın mantığı yok zaten.. 60" led beğendim.. bir sorun olmazsa onu almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.