Şimdi Ara

Önerilerinize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Mezunum ve sınav yetiştirememe sorunum var.Genel olarak netlerimi yazayım öncelikle
    Türkçe:35-38
    Sosyal:Yetişmiyor
    Matematik:33-35
    Fen:33-35
    Sosyale 15 dk ayırdığım zamanlarda 20-25 net geliyor yani vaktim kalsa yapabiliyorum.Ama o zamanda matematik ya da fen netim düşüyor 30lara 29lara.
    Matematikte vakit kaybım oluyor ozellikle problemlerde soru kaçırmıyorum fakat zaman kaybım oldukça fazla.
    Hızlanmam için ne önerirsiniz.Bol bol deneme mi denesem soru bankasından çok soru mu çözsem bilemedim.
    Teşekkürler şimdideen : )

• Bence deneme çözmen bu problemi bitirir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amsterdamli -- 18 Aralık 2012; 22:10:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyopkalem

Arkadaşlar merhaba.Mezunum ve sınav yetiştirememe sorunum var.Genel olarak netlerimi yazayım öncelikle
    Sosyale 15 dk ayırdığım zamanlarda 20-25 net geliyor yani vaktim kalsa yapabiliyorum.Ama o zamanda matematik ya da fen netim düşüyor 30lara 29lara.
    Matematikte vakit kaybım oluyor ozellikle problemlerde soru kaçırmıyorum fakat zaman kaybım oldukça fazla.
    Hızlanmam için ne önerirsiniz.Bol bol deneme mi denesem soru bankasından çok soru mu çözsem bilemedim.

türkçeyi 35 dk da bitirmeye bak, sosyal maks 25 dk.biraz sosyal çalış.mat ve fendeki zor sorulara takılma geç.3 dk uğraştığın zor bi matematik sorusuna 6-7 tane kolay sosyal sorusuyla karşılık verebilirsin.bu dediğimi ben henüz gerçekleştiremedim.netlerim seninkinden biraz daha yüksek geliyor genelde.ama sayısal da çok zaman kaybettiğim için zaten az bildiğim sosyali iyiden az yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tembelherif

quote:

Arkadaşlar merhaba.Mezunum ve sınav yetiştirememe sorunum var.Genel olarak netlerimi yazayım öncelikle

türkçeyi 35 dk da bitirmeye bak, sosyal maks 25 dk.biraz sosyal çalış.mat ve fendeki zor sorulara takılma geç.3 dk uğraştığın zor bi matematik sorusuna 6-7 tane kolay sosyal sorusuyla karşılık verebilirsin.bu dediğimi ben henüz gerçekleştiremedim.netlerim seninkinden biraz daha yüksek geliyor genelde.ama sayısal da çok zaman kaybettiğim için zaten az bildiğim sosyali iyiden az yapıyorum.

Türkçede de dil bilgisinde oyalanıyorum daha hiç 35dk görmedim türkçede.Dediğin gibi hocam aslında zoor sorularda takılmamak gerekiyor da yapamıyorum işte.Çok teşekkür ederim yarın bi deneme yapıp sayısaldaki 2-3 soruyu sosyalle telafi etmeye çalışıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MerveAyd

Bence deneme çözmen bu problemi bitirir :)

Teşekkürler.Kararsızdım fazlaca çünkü denemede eksik belirlerim tamamlayamam diye düşünmüştüm.Ama hocalarmda deneme önerdiler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MerveAyd

Bence deneme çözmen bu problemi bitirir :)

Teşekkürler.Kararsızdım fazlaca çünkü denemede eksik belirlerim tamamlayamam diye düşünmüştüm.Ama hocalarmda deneme önerdiler.

Deneme çözdükte hızlanırsın. Hem evet eksiklerini de görürsün. şahsen soyle dusunuyorum bu ay deneme ayı degil bence. Ama senin durumun farklı. Sen deneme çözdükce hızlanırsın. Eksik de çıksın. Onları da aradan çıkartırsın. Olay biter :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.