Şimdi Ara

Önerilerinizi bekliyorum....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında iyi bir Grande Punto tutkunu olarak hiç te elim warmıyor yazmaya ama yinede önerilerinizi almak istiyorum önemlidir.

Grande Punto 90 HP Benzinli
    Peugeot 307 90 Hp Benzinli
    Megane HB ? Hp Benzinli

Sizce hangisi ?

• kim için? eğer aile için ise megane, genç için ise gp
  • bence tasarım olarak gp cok güzel fiyat olarakta en iyisi sanırım, mantıklı bence gp
  • Başlığı kurallar gereği konuyla alakalı olacak şekilde değiştirmeniz gerektiğini öneriyor ve hazır konuya girmişken bir cevap da ben vermek istiyorum.

GP...
  • Anladığım kadarı ile kıyasladığınız modeller şunlar:

GRANDE PUNTO 5K 1.4 STARJET 95 HP DYNAMIC..... 29.270 YTL
    307 COMFORT 1.4 90 HP ..... 29.020 YTL
    MEGANE HB AUTHENTIQUE 1.4 98 HP ..... 29.500 YTL

Şahsen 307'yi baştan eliyorum. Megane HB'in değişik tasarımını dert etmiyorsan bence en iyi tercih olur. Punto'nun Dynamic modeli, donanım olarak Authentique Megane'dan biraz daha zengin galiba ama yine de Megane kalite ve konfor olarak önde.

Üç seçenek arasından Megane diyorum ama başka seçenekler de değerlendirmeye girecekse birazcık daha pahalı olsa da 30.950 YTL fiyatlı LEON Reference 1.6 lt 102 HP var ki Leon'un yanında ötekiler halt etmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oflazca

Anladığım kadarı ile kıyasladığınız modeller şunlar:

GRANDE PUNTO 5K 1.4 STARJET 95 HP DYNAMIC..... 29.270 YTL
    307 COMFORT 1.4 90 HP ..... 29.020 YTL
    MEGANE HB AUTHENTIQUE 1.4 98 HP ..... 29.500 YTL

Şahsen 307'yi baştan eliyorum. Megane HB'in değişik tasarımını dert etmiyorsan bence en iyi tercih olur. Punto'nun Dynamic modeli, donanım olarak Authentique Megane'dan biraz daha zengin galiba ama yine de Megane kalite ve konfor olarak önde.

Üç seçenek arasından Megane diyorum ama başka seçenekler de değerlendirmeye girecekse birazcık daha pahalı olsa da 30.950 YTL fiyatlı LEON Reference 1.6 lt 102 HP var ki Leon'un yanında ötekiler halt etmiş.

söylediklerinize katılıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.