Şimdi Ara

online gaming de telekom a rakip TELLCOM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.tellcom.com.tr/NetworkStructure.asp

yukarıdaki linkteki şemadan anlaşıldığı üzere tellcom türktelekom un aksine avrupadaki serverlarla olan bağlantısını fransa değil almanya üzerinden yapmakta. yurtdışı çıkışlarının ne kadar olduğunu herkes gibi bende bilmesem de gayet açık bir şekilde söyleyebilirim ki almanya üzerinden giden bir bağlantı fransa ya göre daha stabil olacaktır.

online oyun oynayanlar için de bunun çok büyük farklar yaratacağını düşünyorum. zaten online oyun bazında baktığımızda telia üzerinden giden bir bağlantıyla ortalama 300 ping değerleri alırken your-freedom vs gibi bağlantımızı başka yoldan götüren (genelde orda da en iyi sonuç alman serverları oluyor) programların bize sağladığı bağlantıda 100 ping gibi değerler almak mümkün oluyordu.

ek olarak şemadan da anlaşılacağı gibi tellcom linkteki şema itibariyle yurtdışı çıkışlarında türk telekomun altyapısını kullanmıyor.

en yakın zamanda başvurumu yapacağım. online gaming için tellcom ftw

• şimdi avea çıkar
  • fiyatlari ttle ayni biraz zaman gecsin belli olur iyi mi kotu mu.
  • Benim arkadaşlarım çoktan geçtim Tellcom'a Raidde 50 Latancy ile oynadıklarını söylüyorlar geçenlerde generaldan bağırıyorlardı Turkler yaşadı artık raid lere girebilecekler diye dalga geçiyorlardı.
  • peki turkiyenin heryerinden katılmak mümkün mü?
  • smile adsl gibi hemen üye olabiliyor muyuz acaba ve diyelim abone olduk garanti mi bunların altyapısıyla yurtdışı çıkışı yapacağımız araştırmak lazım
  • sözleşme koşullarını da okumak gerekir dikkatlice.
  • demin müşteri temsilcisiyle konuştum anlattım işte yurtdışı çıkış olayını falan, şuan bütün şirketler gibi biz de yerel servisi kullanıyoruz dedi daha detay birşey söylemedi.
  • türkcell den böyle birşey bekliyordum geçmeyi düşünüyorum ama biraz daha araştırayım gerçekten düşük ms ler alınıyor mu acaba
  • Aradım sordum, telekomun alt yapısını ve çıkışlarını kullanıyoruz dediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vargath

Aradım sordum, telekomun alt yapısını ve çıkışlarını kullanıyoruz dediler.

ozmn selam söyleseydin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.