Şimdi Ara

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İsim: Ookami Shoujo to Kuro Ouji (Wolf Girl & Black Prince)

Tür: Shoujo, Okul, Komedi, Romantizm

Konu: Hikaye, erkek arkadaşı olmamasına rağmen arkadaşlarına romantik maceralarını anlatan 16 yaşındaki gururlu kız Erika Shinohara'nın etrafında döner. Yakışıklı bir çocuğun gizlice fotoğrafını çekip erkek arkadaşı olduğunu iddia eder ama o çocuğun aslında okulunun prensi Kyouya Sata olduğu ortaya çıkar. Onu sahte erkek arkadaşı yapmaktan başka seçeneği yoktur. Sata nazik bir insan gibi görünür ama ne yazık ki aslen siyah kalpli bir sadisttir. Sata Erika'nın zayıflığından faydalanıp ona köpeği gibi davranır. (Türkanime'den alıntı)

Animesi yeni başladı. İlk bölümü az önce izledim hoşuma gitti forumda baktım bir konusu olmadığını gördüm. İzleyenler varsa burdan tartışılabilir/konuşulabilir...

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ookami Shoujo to Kuro Ouji: Arkadaştan Sevgiliye

"Ookami Shoujo to Kuro Ouji" ("Kurt Kız ve Kara Prens") romantik bir anime ve mangadır. Hikaye, lise birinci sınıf öğrencisi Erika Shinohara'nın etrafında dönmektedir. Erika, arkadaşlarını etkilemek için sınıfın popüler çocuğu Sata Kyouya ile çıktığına dair bir yalan söyler.

Ancak Sata'nın gerçekte soğuk ve mesafeli bir "kara prens" olduğu ortaya çıkar. Erika'nın yalanını ortaya çıkarır ve onu "kurt kız" olarak adlandırır. Erika'nın tek çaresi yalanını sürdürmek ve gerçek bir ilişkiye dönüştürmektir.

Anime, Erika ve Sata'nın ilişkilerindeki iniş çıkışları ve arkadaşlık ile aşk arasındaki çizginin bulanıklaşmasını konu alır. Hikaye, romantik komedi, drama ve okul hayatı unsurlarını harmanlamaktadır.

Ookami Shoujo to Kuro Ouji'nin Başlıca Karakterleri:

• Erika Shinohara: Arkadaşlarının ilgisini çekmek için yalan söyleyen popüler bir kız.
    • Sata Kyouya: Soğuk ve mesafeli bir "kara prens" ve Erika'nın yalanını ortaya çıkaran kişi.
    • Kyouya Sata: Sata'nın ağabeyi ve Erika'nın yakın arkadaşı.
    • Ayukawa Ayame: Erika'nın arkadaşı ve Sata'nın aşık olduğu kişi.

"Ookami Shoujo to Kuro Ouji", arkadaşlık, aşk ve yalanların doğası hakkında düşündürücü bir animedir. Romantik komedi ve okul hayatı hayranlarına hitap etmektedir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Komple bitince izleyeceğim sanırım ayrıca erkek olan Usui ( Kaichou Wa Maid-Sama ) fotokopi gibi, hoş bu Usui'nin karanlık versiyonu sayılır.
  • Animenin 2. bölümü çıktı bu bölümde Sata'nın aydınlık tarafını da biraz görür gibi olduk Shoujo severlere tavsiye ederim gerçi daha 2 bölüm oldu ama güzel ilerliyor
  • Seri bitti çok aman aman bir seri değil izlerken pek sıkılmadım, eğlenceli sayılırdı türünü seviyorsanız vaktiniz varsa izlenebilir.
  • Ben de çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim güzel başlamıştı baya da iyi ilerledi ama son bir kaç bölüm boş ve gereksizdi daha güzel bitirilebilirdi...
  • Ben çok beğendim bu animeyi. Tamam esas dövüş animelerini de izlerim ama adam gibi aşkı anlatan animeleri de kaçırmam. Bu anime de onlardan biri. 2. Sezonu da çıkacak sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.