Şimdi Ara

opel astra 2.0 16v 97 model hangi lpg taktırmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar yeni opel aldım 97 model 2 bin motor 16 v sizce bu araca hangi lpg taktırmalıyım daha güzel uyum sağlıyan sorunsuz çalışan varsa yardımlarınızı isteyeceğim ve kilometrede ne kadar yakar bu araçlar şimdiden teşekkürler

• Hocam benim önerim BRC olacaktır Türkiye'de en yaygın servis ve yedek parça ağına sahip sorun yaşamayacağınız bir ürün 2 yıl ya da 100.000 km garantili detaylar için arayın görüşelim . 0 212 328 38 28
  • aracınıza atikeri tavsiye ederim yaygın servis ve yedek parca imkanı,1200ytl 10ay taksit
    ekonomiye 1_0 önde paşlarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_kan

aracınıza atikeri tavsiye ederim yaygın servis ve yedek parca imkanı,1200ytl 10ay taksit
    ekonomiye 1_0 önde paşlarsın

araca uyum sağlarmı acaba
  • Kaliteli ve az yakıtlı bir sistem derseniz LANDI... Landinin enjektörleri bile özeldir. her araca uyum sağlar saygılar...
  • Merhaba Sn. ferhat_yıldız;

Aracınız Astra GSI galiba ecotect mi yoksa doch mu?

Doch ise süpper valla aynısı bende vardı. Ne günler yaşamıştık oyy oyy
  • quote:

Orjinalden alıntı: thall

Merhaba Sn. ferhat_yıldız;

ecotect motoru evet astra gsi
    doch motor dağamı iyi oluyor bendeki motorlar daha çok tutuluyor dediler akıllı motormu neymiş bende pek anlamam ama
  • merhaba kardeş;

kardeş senin araç sorunsuz bir araç, hangisi hesabına gelirse onu taktırabilirsin, herkes montajını yaptığı malzemeyi öneriyor, hiç kimsede benim yoğurdum ekşi demez zaten,

saygılar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: www.baskentlpg.com

merhaba kardeş;

kardeş senin araç sorunsuz bir araç, hangisi hesabına gelirse onu taktırabilirsin, herkes montajını yaptığı malzemeyi öneriyor, hiç kimsede benim yoğurdum ekşi demez zaten,

saygılar....

teşekkürler ilginiz için
  • slm öncelikle hayırlı olsun bence en uygun ve hesaplı olan atiker derim vede brc karar senin atiker hem hesaplı bikerem takarken kara geçiyon hem servis agı daha çok ve parça degişimi daha kolay ve her serviste degiştire bilirsin ATİKER taktır derim saygılar
  • Ecotech 136hp
    Doch 150hp, çift egzantirik. veee çift egzos çıkışı var.
    GSI'da Doch tutuluyordu. Ecotech Vectra'nın motorudur.
    Mazi canlandı birden gözümde off

quote:

Orjinalden alıntı: ferhat_yıldız

quote:

Orjinalden alıntı: thall

Merhaba Sn. ferhat_yıldız;

ecotect motoru evet astra gsi
    doch motor dağamı iyi oluyor bendeki motorlar daha çok tutuluyor dediler akıllı motormu neymiş bende pek anlamam ama

• @ferhat_yıldız tabiki uyum saglar atiker kulübdeki kullanıcı arkadaşlara bakarsanız arac modelleri orda yazılı saygılar..
  • ferhat araban hayırlı olsun.aynı modelin 1,6 lt si var bende.seninki yer uçağı gibi bir araç
    Atiker taktır ki tasarrufa 1-0 önde başla.Aracında arıza falan yoksa hiçbir sorun yaşamazsın.Bakımların tam olsun(buji,buji kabloları ve bobin bunları değiştirmeni tavsiye ederim).Benim araç lpg ile 2. viteste 100km hıza ulasıyor.yani performansta bir düşüş falan yok.senin gsi i düşünemiyorum artık...
  • Sayin ferhat_yildiz,
    size tartrini kiti öneririm Türkiye geneli 24 ay yada 100 000 KM garanti ile beraber Rumeli otogaz olarak 30 icinde memnun kalmaz iseniz para iade garantisi vermekteyiz.
    Simdiden hayirli olsun tasarruflu sürüsler.
    quote:

slm arkadaşlar yeni opel aldım 97 model 2 bin motor 16 v sizce bu araca hangi lpg taktırmalıyım daha güzel uyum sağlıyan sorunsuz çalışan varsa yardımlarınızı isteyeceğim ve kilometrede ne kadar yakar bu araçlar şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: rumeliotogaz

Sayin ferhat_yildiz,
    size tartrini kiti öneririm Türkiye geneli 24 ay yada 100 000 KM garanti ile beraber Rumeli otogaz olarak 30 icinde memnun kalmaz iseniz para iade garantisi vermekteyiz.
    Simdiden hayirli olsun tasarruflu sürüsler.
    quote:

slm arkadaşlar yeni opel aldım 97 model 2 bin motor 16 v sizce bu araca hangi lpg taktırmalıyım daha güzel uyum sağlıyan sorunsuz çalışan varsa yardımlarınızı isteyeceğim ve kilometrede ne kadar yakar bu araçlar şimdiden teşekkürler

fiyatı nedir acaba ve kampanyası varmı ben aydın nazillidenim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.