Şimdi Ara

OPEL VECTRA 1.6 COMFORT NASIL ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar opel 1.6 comfort nasıl sizce? almayı düşündüğüm araba clio 1.2 joy ama ikinci el c segmenti almak daha iyi gibi geliyor siz olsanız hangisini seçerdiniz cruze,vectra,megan hb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikpat -- 23 Kasım 2013; 0:53:27 >

• hangi comfort b mi c mi
  • avensis42 kullanıcısına yanıt
    c kasa
  • bence aklının sesini dinle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 23 Kasım 2013; 9:19:40 >
  • Öncelikle ilk mesajın biraz düzene ve içinin doldurulmasına ihtiyacı var diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikpat

Evet arkadaşlar opel 1.6 comfort nasıl sizce sizce sıfır yeni clio mu yoksa vectra mı cruze mu aklım sıfır almak daha mantıklı diyor ama c sınıfıda bi başka yani fikirleriniz neler tabi bide yeni mg var ama ikinci eli teşekkürler

• Artık trollediğinizi düşünmeye başladım. Bu açtığınız bilmem kaçıncı konu oldu. Bir de Vectra D segmentidir. Bir yukardaki esprili mesaja katılıyorum.
  • psikpat P kullanıcısına yanıt
    Insanları yormayı bırak artık! Bu kadarı saygısızlığa giriyor. Ergen misin nesin. Sen araba falan alamazsın. Hoş zaten sen değil baban alacaktır arabayı. Liseli oğlu da kendine vazife edinmiştir!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psikpat P kullanıcısına yanıt
    Ilk mesajı da şimdi okudum :))) böyle saçma mesajı forum tarihinde görmedim.

Oğlum bak git :)

• HERKES BİLSİN DİYE DEMİYORUM BİR ÇOĞUNUZDAN OTOMOBİL İŞİNİ DAHA İYİ BİLDİĞİMİ SANIYORUM BEN LİSELİ ERGEN FALAN DEĞİLİM ÜNİVERSİTE DE OTOMOTİV TEKNOLOJİSİNDEN MEZUN OLDUM İNANMAYANLARA KAPAK GİBİ FOTOĞRAFINI GÖSTEREBİLİRİM HERKES HADDİNİ BİLSİN...
  • quote:

HERKES BİLSİN DİYE DEMİYORUM BİR ÇOĞUNUZDAN OTOMOBİL İŞİNİ DAHA İYİ BİLDİĞİMİ SANIYORUM BEN LİSELİ ERGEN FALAN DEĞİLİM ÜNİVERSİTE DE OTOMOTİV TEKNOLOJİSİNDEN MEZUN OLDUM İNANMAYANLARA KAPAK GİBİ FOTOĞRAFINI GÖSTEREBİLİRİM HERKES HADDİNİ BİLSİN...

Yazıcıdan bastırıp kendinize hediye ettiniz heralde.

• SİZ İNANMAYIN ÇOK ŞÜKÜR ALLAH BİLİYOR
  • sahsen 2010 cruze yada megane hb yi 2005 model aracıma değişmem

onun için vectra c diyorum pişman olmazsınız
  • Acikcasi imrenmiyor degilim Vectra b-c kasalara. Elektronik sorunlari var deniyor ama cok begeniyorum 2.0 CD leron icini. Uretiminden kac yil gecmis suan uretseler ayni kalite ve ayni dizayn ile ben gider alirdim bir tane gel gelelim simdi ikinci ellerinde kacinci sahibinin elindedir bilinmez.

Buda oyle bir ani iste :)

• quote:

HERKES BİLSİN DİYE DEMİYORUM BİR ÇOĞUNUZDAN OTOMOBİL İŞİNİ DAHA İYİ BİLDİĞİMİ SANIYORUM BEN LİSELİ ERGEN FALAN DEĞİLİM ÜNİVERSİTE DE OTOMOTİV TEKNOLOJİSİNDEN MEZUN OLDUM İNANMAYANLARA KAPAK GİBİ FOTOĞRAFINI GÖSTEREBİLİRİM HERKES HADDİNİ BİLSİN...

İyi biliyorsan git al bi araba sorup durma. Her gün birinden bi araba duyup gelip buraya yazıyorsun. Çöplüğe dönüyor forum senin gibiler yüzünden. Merak ettiğin her arabanın konusu var gir orada sor kullananlara. Sonra alma ihtimalin olan tüm araçları liste yap tek bir soruda artıları eksileriyle beklentilerinden de bahsederek sor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.