Şimdi Ara

Opera Mini Yükleneme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung P1000 7 " tab ve Samsung gt8530 wave 2 sahibiyim.Her iki cihazımda da internet browser olarak opera mini kullanıyorum.Opera mini 6.2 bilerek güncellemiyorum bu sürüm daha iyi geliyor bana.Konuyu kullandığım cihaz markaları olduğu için buraya açtım.Bildiğiniz gibi p1000 android wave 2 ise bada işletim sistemine sahip.
    Soruma gelecek olursak birşey indirmek istediğim zaman farklı upload siteleri dahi olsa indir diye tıkladığım zaman 30 saniye bekleyin diyor ama 30-29-28 diye hiç geri saymıyor ne kadar beklersen bekle hep 30 da kalıyor.
    Sebebi nedir?Çözümü bilen var mı?
    Ekseriyetle mobil iletişim kullanmaktayım telefon ve tablet olmak üzere ve bu sorunu mutlaka çözmeliyim.
    Başka browser da yapmıyor ama onlarda opera minin sağladığı yasaklı sitelere girşi sağlamıyor link alamıyorum.

• Belki bilen arkadaslar gorememistir diye bir şans daha verelim konuya.
  • konu ıyı olmus 2 gundur ugrasıyorum opera mını yı yukleyemıyorum
    6.5 versıyonu yuklenıyor kabul et butonuna tıklayamıyorum
    formlarda bırde opera mını 7 de cıkmıs ama resmı sıtesınde bu surum yokk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 29 Nisan 2012; 20:00:16 >
  • yok mu yardım edecek
  • Bada işletim sisteminde opera guncellemesi var mi bilmiyorum ikimizin problemi farklı ama bakalım cevap veren olur inşaallah
  • Ben cfw kullanıyorum yüklediğimde içinde vardı mini ama test olarak çıkmış başa için opera mini yakında gelir ama bu geri sayım neden olmuyor hâlâ bulamadım cevabını internette de araştırıyorum yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.