Şimdi Ara

Opet'te arabamin ön camini kirdilar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hicbir gelisme yok . ne arayan ne soran jandarmayi kendim aradim tahkikat suruyor dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın da bir başka üyemiz camın çok derinden çizildiğini söylemişti. Korkarım bir sonraki Opet şikayetinde hava yastıklarının açılmasına doğru gidiyoruz.
  • patronun nereye isterseniz oraya şikayet edin havaları yemez paşa paşa ödettirirler. Zaten jandarmayla şikayetçi olmuşsunuz, şikayetvar üzerindende yazın ayrıca opet türkiye genel merkeze mail atın biraz yaygara çıkarın paşa paşa yaptırmak zorundalar. Kaskodan ücretsiz cam değişim hakkındanda yapılır sorun değil ama bu tarz davranışlar insanı çileden çıkartıyor
  • opete tuvalete gidiyorum, hiç akaryakıt almadım. Robot maskotu yüzünden hep bir iticiliği var gözümde nedense
  • yazık çok yazık walla. insanlık arar oldm şu esnaflarda ancak daha rastlamadım.
  • geçmiş olsun hocam. insanı krize sokar bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreplt

bu olayin farkli bir hali basima geldi. sileceklerim kaputun altında (modu acmadan kalkmıyor), bu saygıdeger beyefendilerden biri camı yikamak icin hayvali bir sekilde sileccegi kaldirinca silecek tabi gelmedi kaputun kenarindan 2 cm kadar boya kaldırdı, kaputun alüminyumdan imal olduguna sahit oldum. uyarınca da, yaşlı oldugunu bu yasina kadar hic arabasi olamadigini vs. olaya duygusal yaklaştı, bize de zaten araba göklerden geldigi icin adama hak verdim. yaş haddi de oldugundan ben de pek dikkate almadım olayı. aldıgım derse baktım
    kısaca

aracınızı mumkun oldugunca başkalarına elletmeyin.

Hocam ben kendimden örnek vereyim,

Zor şartlarda çalışıp dişimizden tırnağımızdan arttırdığımız paralarda alıyoruz arabalarımızı. Hayvanın biri gelip zarar verebiliyor. Bu benim başıma çok geldi. Polo varken, yıkamacı aynaları silerken aynayı içeri göçertmişti. Yani usta bu asıl bir hayvanlıktır anlamam. Ayna yani bu hafif silip geçeceksin. Bu olay bana çok büyük ders oldu bir daha ne önceki, nede şimdiki arabama kimseyi yaklaştırmıyorum. Kendim yıkıyorum. 1.5 saatimi alıyor. Kışında sadece dış yıkama yaptırıyorum (aynalara dokunma diyorum) içini kendim temizliyorum. Valeyede vermiyorm, gidip kendim park ediyorum. Gerekirse yarım saat uğraşsamda vermiyorum. Çünkü hayvan gibi kullanıyorlar.

Bunlar ince ayrıntılar. Ama arabasını sevene ve önemseyene :)

Eklemek istedim.

• benimde silecekle cam kırılması bir türlü kafama yatmıyor. 5.kattan düşen cay bardagı bile camı kıramadı. ilginc işler.
  • opet şupet bupet hepsi aynı terane

geçmiş olsun şikayet lehinize sonuçlanır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

benimde silecekle cam kırılması bir türlü kafama yatmıyor. 5.kattan düşen cay bardagı bile camı kıramadı. ilginc işler.

cam kirilana kadar benim de aklima yatmazdi emin ol haklisin

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Öküz gibi girerse olur tabi.Hatırladığıma göre 2013 yılında bir kişinin başınada gelmişti neymiş efendim biz ödersek personelden kırarız maaşını falan demiş.Adamda acımış tabi bu seferlik kendisi karşılamıştı.Ama müdür çok iyi yalan atmıştı personelden falanda kıramazdı.Aldığınız yerin müdürüyle iletişime geçin.

https://forum.donanimhaber.com/m_120602563//tm.htm#120602563

Bu da benim konumdu..
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin açtığınızı biliyorumda bir kişi daha acmıştı bulabilirsem editlerim.

• şahsi kanaatim benzinliklerde pompacı dahi olmaması lazım...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.