Şimdi Ara

ORDA MISIN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 60 yıl.. hadi bilemedin 70 yıl.. ehh 80'i bulanlar için maşallah.. nazar değmez inşallah [|)] deyip, orda mısın'a gelelim..

bu süre içerisinde herkesin başından geçen önemli anlar vardır ve bu anlardan bazıları da yeni bir dönemin başlangıcı olarak hafızalarda etkili bir yer kaplar ve unutulmayacak izler birakır.

bu durumda, donanımhaber manyağı olmadan evvel sizin de en güzel anlarınız olmuştur.

hey mike!, once sen basla. ben sonradan devam edeceğim [baris]

• ben sözü aldım mike dan ama , sanalda güzel anım yok pek ,göztepe ve izmir kanallarında dalnette irc opluku yaptım , bir arkadaşım vefat etti (beetlejuice chatlak.net kullanıcısı ),en yakın arkadaşım ingiltereye taşındı , sevdiğim hatun beni bilgisayar ve CS yüzünden şutladı , fifa99 da izmir şampiyonu oldum(3dfx verdiler diamond monster 4 MB yeah karta bak be) , RedAlert Aftermathte izmir şampiyonu oldum(amatör dü hediye olarak yarım altın verdiler ya ne rezillikti) , klanla birlikte wcg ye gittim ortam manyaktı . . . .Birde mahhallede 8 bilgisayarı birbirine bağladım evler arası kablo çekip (bir evden bir eve 150 metre kablo(o zaman net cafeler yoktu) ) . . . Sabahlara kadar Red ALert ve 20 fps veren makinelerde hl oynardik hoş günlerdi cable çıktı mertlik bozuldu . . .
  • liseyi bitirdikten sonra hayatım tam anlamıyla değişti.kişilik olarak uçarı bir tiptim.özgür olamyı severdim.canım ne isterse onu yapmaya bayılırdım ama hayat beni öyle bir noktaya getirdiki açıklayayım.kurumlar lisesinde okudum.maliye meslek lisesi.okul biter bitmez sadece 6 ay sonra bir vergi dairesinde göreve başladım.gerisi tam bir kabus.ekonomik olarak özgürdüm ama kişilik olarak bir memurdum.halada öyle.benim gibi özgürlüğüne düşkün insanlar için devlet kurumlarında yada emir komuta zincirinde alt bölümü oluşturmak tam bir işkence.
  • isim =mike tyson
    suçu:= 1.dereceden cinayet
    süre=şartlı tahliye olmadan ömür boyu hapis
    =yer=OZ
    gerisi malum HOCAM.
  • lan mike tyson oz a mı girdi? atıyomsuun?
  • mıke zaten tam orda olman gerekir
  • cahilliğime verin OZ neresi?
  • oz cine5'te yayınlanan bir dizi.haftada 2 kere yayınlanıyor şifresiz olarak.oswald yüksek güvenlikli hapishanesinin kısaltılmış hali.
  • di bi zamanlar.ama bitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.