Şimdi Ara

Origin hesabımda telefon doğrulama istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Origin hesabımı birisi çalmış ama facebook bağlantısı ile hesabıma giriş yapabiliyorum.Şifremi e-mail yoluyla sıfırlayıp değiştirdim fakat adam telefon kod doğrulamasını açmış.Yani her girişte bir kod geliyor telefona ver o sayede oyunlara giriş yapabiliyorsun.Sabahtan beri live chat ile görüşmeye çalışıyorum fakat under 5 min. yazmasına rağmen 30 dk bekledim fakat chat now yazısı aktif olmadı sabah saat 6 dan beridir uğraşıyorum ve gözüme gram uyku girmiyor.İçinde fifa 15'ten tutun bf3 - bf4 herşey vardı.Ne yapıcam bilmiyorum ea games'ede bir ton konu açtım ama her seferinde live chat'e yönlendirdiler.Lütfen Yardım

• Aynısı başıma geldi , oradan müdahale edemeyecekler ve Origin ingiltere'yi aramanı isteyecekler.
  • Benim ingilizcem yok yani arasamda birşey yapamıcam.Bu live chat olayındada google translate kullanıcaktım.Birde bu şuan under 5 min diyor hala fakat chat now yazısı aktif olmuyor.Bendemi bir sıkıntı var yoksa orda birisimi ilglenmiyor.Ama sabah 6 dan beridir kaç kere sıraya girdim bu şekilde.
  • Arayamadığın takdirde geçmiş olsun hesap gider yapılabilecek bir şey yok. Başka browserdan deneyebilirsin .
    edit : ben adamın telefonuna gidiyor sandım kod , belki değişebilir bu durumda live chat a baglanabilirsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vastiel -- 1 Haziran 2015; 2:20:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.