Şimdi Ara

Orjinal Albüm CD'si Sorunu (Acil yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola. Dün aldığım orijinal Black sabbath albümünü büyük bir hevesle eve gelip laptop'a taktığımda hüsrana uğradım. Cd otomatik yürütülmeyince ben yürüt dedim ama ''Windows bu tür uygulamaları çalıştırmak için gerekli programa sahip değil'' tarzında bir hata aldım. cd'yi açıp içerisindeki .cda uzantılı 'parça 01, parça 02'' şeklinde devam eden listeden açtıgım zaman ise şarkının sesinden çok, inanılmaz bir cızırtı ve bozuk ses aldım. Tüm parçalarda böyle. Ve albüm kapağı parça ismi sanatçı ismi gibi bilgilerde yok bilinmeyen albüm, parça..., bilinmeyen sanatçı yazıyor. Başka bir laptopla denediğimde de sonuç aynı. Fakat salondaki dvd çalara takıp televizyondan açtıgımda ve masaüstü bilgisayara taktığımda gayet net şarkı çalıyor, tabi masaüstü bilgisayarda da albüm kapağı, sanatçı, albüm ismi şarkı ismi gibi bilgiler çıkmıyor. Daha önceki aldıgım orjinal albümlerde böyle bir sorun hiç yaşamadım sizce neden oluyor?

• winamp türü bir programla dene
  • Gom playerla denedim aynı sonuç. Şimdi evime geldim kendi masaüstü bilgisayarımda denedim bu sefer albüm kapağı, isimler falan çıkıyor ama ses yok, bazılarında ses bozuk.
  • Benim aldığım albümde de şarkılar Track 1 , 2 , 3 şeklinde yazıyordu.Yani bu albüm CD'sinden kaynaklı olması lazım.
  • işin komik yanı her cihazda farklı tepki göstermesi. laptoplarda seste sıkıntılı albüm kapağıda sıkıntılı, ama masaüstümde albüm kapağı bilgiler var ses bozuk. En iyisi aldığım yerden değiştirmek. 28 tl az para değil yani.
  • Sorun CD kaynaklı gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomplyer video oynatıcı sorun çıkarması doğal. Winamp ı dene
  • Ya bu gün arkadaşımın iş yerinde gittim taktım cd'yi. Albüm kapağı, bilgiside gösteriliyor seste gayet temiz çatır çatır çalıyor. Anlamadım gitti. Acaba benim bilgisayarda falan eksik program mı var?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.