Şimdi Ara

***ORN*** BERAMUSTAN ARTIK ARES CHAR AKTARIMI VAR! ISIM DEGISTIRMEDE AKTIF!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • New Olympia Server Online - 11/24/2005 10:49:25 AM
    KOL USERS. OLYMPIA SERVER IS NOW ONLINE. ENJOY THE NEWEST SERVER AS WE EXPAND KNIGHT ONLINE EVEN MORE!

Name Change and Nation Transfer Available!!! - 11/24/2005 9:59:22 AM

KOL Users we now have Name Change and Nation Transfer Available!!! For Name Change (1500 Knight Cash), please email name_change@knightonlineworld.com and include your account..

KNIGHT RESMI INTERNET SITESI

DIYELIMKI BERAMUSTA 60 LVL ADAMINIZ VAR

ARES E GECMEK ISTIYORSUNUZ AYNI CHAR AYNI LVL ILE

nation_transfer@knightonlineworld.com mail atin degistiriyorlar

ayni sekilde isimlerde artik degistiriliyor onunda maili

name_change@knightonlineworld.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syhbyz -- 25 Kasım 2005, 13:13:27 >

• oNemli bir konu bence

sayet ben beramustaki warriorumu Olypia gecirmeyi dusunuyorum..
  • arkadaşlar gerçekten böle bişey varmı ya.eğer varsa olympia ya geçelim.worm kesmekten iidir. ah bide char kopyalama olsa 2 server birden aynı charla
  • ya ben bide bişey sorayım charın tekini aktarabiliyomuyuz yoksa accounttaki charların hepsi mi aktarılıyo???
  • Arkadaşlar server lar arası char değiştirilmesi diye birşey mümkün değildir.Sadece server içi ırk değişimi vardır.Mesela Ares server ında Karus olan bir kişi Yine ares serverında human olarak geçiş yapabilir tabiiki bu değişimler herkesin isteği ile olmayacak server içindeki Irkların dengesini bozmayacak şekilde yapılacak
  • walla artık herşey olabilir çünkü oyunun suyu çıktı
    tam heveslenmiştim yeni servera paso dc ve çok lag var yine soğudum walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoM_X -- 25 Kasım 2005, 13:27:16 >
  • ilnginç . savasa obur sunuculardan ırkdaslarımızı cagırabılırız demekkı
  • bence boyle bır sey olursa sacma olur.yenı server olımpıa.aresdekı 70lvl lar gecse,olımpıyanın aresden farkı kalmaz.bence ırk degısımı yapılabılır sadece.server degısımı sacma olur.
  • hadi ırk değişimini biliyozda server yok daha neler 70 lwl adam alır adamlarını olmpiaya boss keserler her gün sonra da geri itemlerle eski serverlerine dönerler bence saçma böle bişi olamaz.........
  • safmısınız ya ırk değiştirme var yazıyo server değiştirmeyi ben hiç bi yerde görmedim
  • serverlar arası char transferi değil o , server içi ırk değişimi.
    daha once areste de oldu.

el morad isen karus olabiliyorsun, karus isen el morad.
  • mail ile isim değiştirme değilki bu 1500 cash points diyor promosyon gibi birşey ımmm önceden 2000 cash pointsti şimdi 1500 cash point yaklaşık 20 ytl ile 25 ytl arasında bişey yapıor yani parayı bayılıyosun onlarda değişiyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kuzen®

Arkadaşlar server lar arası char değiştirilmesi diye birşey mümkün değildir.Sadece server içi ırk değişimi vardır.Mesela Ares server ında Karus olan bir kişi Yine ares serverında human olarak geçiş yapabilir tabiiki bu değişimler herkesin isteği ile olmayacak server içindeki Irkların dengesini bozmayacak şekilde yapılacak

+1Serverlar arası transfer diye bir şey olmaz. Ben de sadece isim ve race değişikliğini duymuştum

• arkadaşım dikkatli okursan hiç biyerde server deişimi yazmıo ırk deişimi yazıo zaten böle bişiolsa saçma olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.