Şimdi Ara

ORTAKLAŞA KULLANMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENDE RT102 MODEM VAR TEK PORTLU AMA İKİ ÇIKIŞI VAR BİR ETHERNET BİR USB BEN ETHERNETTEN BAĞLANDIM ŞİMDİ ALT KATTAKİ KOMŞUMLA ORTAKLAŞA KULLANMAK İSTİYORUM ONA NASIL BAĞLANTI VEREBİLİRİM

• şimdi kendi bilgisayarına usb ile bağlantı yapıp ethernet bağlantısınıda komşuya gönderebilirsin kablo bağlantısı ile yanlız bunun yasal olmadığını biliyorum
  • Baglantı sapıtmasın birinde usb birinde birinde ethernet abi sen isi garantiye al switch al Topu topu 15 ytl falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcmaniafethi -- 25 Mart 2007; 0:35:23 >
  • aynen katılıyorum switch kullan
  • aston kullanıcısına yanıt
    Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem_hs -- 10 Ocak 2022; 16:59:51 >
  • Bir USB ve bir ethernet olmak üzere seninki gibi kullanan bir çok insan var, kullanabilirsin. Başaka bir parça almak ve uğraşmak istemezsen öyle yap.

Ancak arkadaşların tavsiyesine kulak versen iyi olur çünkü anladığım kadarıyla modem senin evde duracak ve sen usb kullanırken ethernet kablosunu komşu kullanacak. Unutma ki ikisi arasında hız açısında ethernet tercih edilir, yani iyisini ona vermiş olursun

Tabi bu dediğim öyle anormal bir fark değil, mesela dowload hızı falan farketmez ancak, bir yere tıkladığında usb bağlantısı 1.5-2 saniye kadar geç tepki verir. Bunu ikisini de kullanıp anlayabilirsin.
  • problemboy a ek olarak şunu da hatırlatmak isterim. ethernet kablosunu 90 metreye kadar kullanabiliyorsun ancak usb kablosunu sanırım 5 metreden sonra kullanma gibi bir şansın olmuyor. yani dediği gibi iyisini komşuna vermiş olacaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.