Şimdi Ara

OSMANLI&OTTOMAN_TR UNİONU KURULMUSTUR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖNCELİKLE EMEGİ GECEN TÜM ARKADASLARA BURADAN AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.UZUN Bİ DOSTLUGUN ARDINDAN HERŞEY OLMASI GEREKTİGİ GİBİ SONUCLANMIS;UNİONUMUZ KURULMUŞTUR.ARTIK OSMANLI VE OTTOMAN_TR BİR BÜTÜN GİBİ KABUL EDİLECEKTİR.UMARIM BU DOSTLUK COOOK UZUN SÜRER.TA Kİ OYUNU BIRAKANA KADAR....

SERVERDA TÜRKLERİN ADINI DÜNYAYA COK İYİ TEMSİL EDİCEZ BU UNİONLA VE TÜM YABANCILAR TÜRKLERİN KİM OLDUGUNU BİLİCEKLER...

OYUN SIMDI DAHA KEYİFLİ OLUCAK.DAHA GÜCLÜ DAHA KALABALIK Bİ DURAMA GELDİK VENİCEDE.

HAYIRLI OLSUN TEKRAR.İYİ OYUNLAR HERKESE!!!

• walla sizin sayenizde adımızı yabancılara duyurucaz helal olsun
    bende inşallah sizin guild e gelebilirim
    bu arada bişey sorcam union ne demek oluyor iki guild in birleşmesine mi deniliyor
    tekrar tebrikler inşallah bu dostluk hiç bitmez
    bende ileriki level lerde inşallah guild inize gelirim
    şu union u da bi söle allah rızası için
    başarılar

• Kurulan bu dostluğun bozulmaması,

diğer kurulacak dostluklara vesile olması

ve

kendi serverımız venice de ve diğer tüm serverlarda bir çok türk arkadaşımızın böle dostluklar için de yer alması

dileğiyle...

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanx -- 30 Temmuz 2006; 23:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanx

Kurulan bu dostluğun bozulmaması,

diğer kurulacak dostluklara vesile olması

ve

kendi serverımız venice de ve diğer tüm serverlarda bir çok türk arkadaşımızın böle dostluklar için de yer alması

dileğiyle...

saygılar.
    Bende hayırlı olmasını temmenni ediyorum. Zaten bir şüphemde yok. Oyun daha da keyiflenecek. Bir sure daha çok aktif bir şekilde ortalarda gozukmeyecegiz 15-20 gun sonra UNIONUMUZUN adını bolca ve keyifle duyacagınızı umut ediyorum.

OSMANLI guildi adına
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSlyvanaSS

walla sizin sayenizde adımızı yabancılara duyurucaz helal olsun
    bende inşallah sizin guild e gelebilirim
    bu arada bişey sorcam union ne demek oluyor iki guild in birleşmesine mi deniliyor
    tekrar tebrikler inşallah bu dostluk hiç bitmez
    bende ileriki level lerde inşallah guild inize gelirim
    şu union u da bi söle allah rızası için
    başarılar
    union demek

nasıl bir guild e bir player alındığında o player o guildin bir üyesi oluyo ve guild chat vasıtasıyla guildiçi bir payşaşım içine giriyorlarsa, (tabii her tür maddi manevi destek bunun içinde) unionda da guildler uniona alınıp o unionun üyesi oluyorlar ve union chat vasıtasıyla guildler arası bir paylaşım içine giriyorlar.

umarım açıklayıcı olmuştur.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanx -- 30 Temmuz 2006; 23:43:17 >

• quote:

union demek

nasıl bir guild e bir player alındığında o player o guildin bir üyesi oluyo ve guild chat vasıtasıyla guildiçi bir payşaşım içine giriyorlarsa, (tabii her tür maddi manevi destek bunun içinde) unionda da guildler uniona alınıp o unionun üyesi oluyorlar ve union chat vasıtasıyla guildler arası bir paylaşım içine giriyorlar.

saygılar.

Alıntıları Göster
    hayırlı uğurlu olsn

• quote:

Orijinalden alıntı: OviraptoR

hayırlı uğurlu olsn

Alıntıları Göster
    Server açıldığından beri aklımda olan olay gerçekleşti.Hepimize hayırlı olsun.
    Umarım daha fazla kışkırtıcı yazılar yazılmaz, topicler açılmazda, oyun içindede seviyeli bi şekilde diğer guildlerle anlaşır,aynı unionda olmayacak olsak bile dayananışmamız devam eder.
    Gaddarsın Özhan, bi garip uroya üflesen yatar yahu,nasıl kıydın garibe
    Herkese iyi oyunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: murattin

Server açıldığından beri aklımda olan olay gerçekleşti.Hepimize hayırlı olsun.
    Umarım daha fazla kışkırtıcı yazılar yazılmaz, topicler açılmazda, oyun içindede seviyeli bi şekilde diğer guildlerle anlaşır,aynı unionda olmayacak olsak bile dayananışmamız devam eder.
    Gaddarsın Özhan, bi garip uroya üflesen yatar yahu,nasıl kıydın garibe
    Herkese iyi oyunlar...

Alıntıları Göster
    OTTOMAN_TR guildim adına hayırlı olsun

• quote:

union demek

saygılar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ozhanx

union demek

saygılar.

teşekkürler kardeş anladım şimdi union u
    peki union nasıl kuruluyor
    yani union kurcağın guild le anlaştıktan sonra napmak gerekli??

• unionumuzun hiçbir zaman bozulmaması dileğiyle herkese hayılı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebellahh

unionumuzun hiçbir zaman bozulmaması dileğiyle herkese hayılı olsun
    hah işte bu sonunda doğru yolu buldunuzinşallah hayırlı olur iyi bir türk birleşmesi
  • Herkese teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORD_KARAKAN

Herkese teşekkürler....
    Hehe bende yeni girdim oyuna bir baktım OSMANLI ile aynı uniondayız bu beni çok mutlu etti:)
    OSMANLI ile unionda olmak istediğim birşeydi zaten.Bu dostluğun bozulmaması dileğiyle...
    Hayırlı olsun hepimize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuisudra

Hehe bende yeni girdim oyuna bir baktım OSMANLI ile aynı uniondayız bu beni çok mutlu etti:)
    OSMANLI ile unionda olmak istediğim birşeydi zaten.Bu dostluğun bozulmaması dileğiyle...
    Hayırlı olsun hepimize...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende Venicede yeni bir guild kuracağım.Eğer kabul ederseniz bu iki guildden birinin alt guildi olmak isterim.İlk açıldığında +30 olacak olan bu guild ilerde çok ii şeyler yapacağına innanıyorum.Eğer kabul ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: wert_46

Arkadaşlar bende Venicede yeni bir guild kuracağım.Eğer kabul ederseniz bu iki guildden birinin alt guildi olmak isterim.İlk açıldığında +30 olacak olan bu guild ilerde çok ii şeyler yapacağına innanıyorum.Eğer kabul ederseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    hayırlı oldın başka ne denir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Out Of Low

hayırlı oldın başka ne denir ki

Alıntıları Göster
    ottoman_tr gibi guildlerin başımızın üstünde yeri vardır hepimize hayırlı olmasını diliyorum =)
  • quote:

Alıntıları Göster
    Alt guild değil arkadaş guild de olabilirsiniz.

Bana pm atabilirsin DRIzzzzT nickim.
  • hayırlı uğurlu olsun tek dileğimiz bütün türklerin bir arada olması

clan:mUcAhİtLeR
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: wert_46

BUYRUN.PLAYERLARINIZ EFENDI INSANLARSA VE TERBIYE KONUSUNDA SORUN CIKMICAGINA EMINSENIZ BUYRUN KARDESIMIZ OLUN.BIZ ALT GUILD YAPMA MERAKLISI DEILIZ.HER ZAMAN SIZE VE BASKA SAYDIGIM OZELLIKTE TURK GUILDLERINE YER VARDIR UNİONDA.BENCE---OK--- TABİ OSMANLI MASTERI ILE DE KONUSMALISINIZ

• selam kardeslerım epeydır gıremıyodum hepımıze hayırlı olsun cok sevındım ottoman osmanlı kardestır bunu kımse bozamaz.... :))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.