Şimdi Ara

ÖSS SINAV KAYDI İÇİN SAÇINI KES!BU NASIL Bİ MANTIK BÖYLE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YA MİLLET BANA BİRAZ BİLGİ VERİN YA.ÇILDIRACAM.GEÇEN ARKADAŞIM DİYARBAKIRDAKİ BİR OKULA GİDİP FORM ALMIŞ.RANDEVU TARİHİ GELDİĞİNDE ADAMLAR ONDAN SAÇLARINI KESMESİNİ SÖYLEMİŞ.HADİ SAKAL TAMAM DA ONCA UĞRAŞTAN SONRA UZATTIĞIMIZ SAÇLARIMIZA NEDEN KARIŞIYORLAR?MORALİM ÇOK BOZULDU BU YÜZDEN.SİZDE DE BÖYLE Mİ ACABA?

• Yk oyle bisi benim bildigim sadece baglayacaksın yuzun temiz olarak gorunecek arkaya acık renkli fon olacak fln sen banada guvenme osym formuna bak veya ara sor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

Yk oyle bisi benim bildigim sadece baglayacaksın yuzun temiz olarak gorunecek arkaya acık renkli fon olacak fln sen banada guvenme osym formuna bak veya ara sor

PEKİ BU KLAVUZU İNTERNETTEN DE ARAŞTIRABİLİR MİYİM ?
  • Sanmıyorum ama okullardan temin edeiblirsin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sagapo_mcm

YA MİLLET BANA BİRAZ BİLGİ VERİN YA.ÇILDIRACAM.GEÇEN ARKADAŞIM DİYARBAKIRDAKİ BİR OKULA GİDİP FORM ALMIŞ.RANDEVU TARİHİ GELDİĞİNDE ADAMLAR ONDAN SAÇLARINI KESMESİNİ SÖYLEMİŞ.HADİ SAKAL TAMAM DA ONCA UĞRAŞTAN SONRA UZATTIĞIMIZ SAÇLARIMIZA NEDEN KARIŞIYORLAR?MORALİM ÇOK BOZULDU BU YÜZDEN.SİZDE DE BÖYLE Mİ ACABA?

Abi neyin randevusu ben anlamadım ya
  • tipe göre üni. ye alacaklar utanmasalar
    topuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sagapo_mcm

quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

Yk oyle bisi benim bildigim sadece baglayacaksın yuzun temiz olarak gorunecek arkaya acık renkli fon olacak fln sen banada guvenme osym formuna bak veya ara sor

PEKİ BU KLAVUZU İNTERNETTEN DE ARAŞTIRABİLİR MİYİM ?

DOSTUM ÖSS KLAVUZU OSYM.GOV.TR ADRESİNDE VAR İNDİREBİLİRSİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: itaLiano

tipe göre üni. ye alacaklar utanmasalar
    topuna

evet yaw
  • eheueheuehehe :D:D:D benim öle bi derdim yok 0 a vurduruyom
  • saçına falan taktıklarından değil, sınav günü formundaki resim ile seni kıyaslayacaklar.
    eğer formundaki resmin kısa saçlı ise, belki gözetmen kıllanıp senden şüphelenecek. o yüzden eğer formundaki fotonda resmin uzun ise sorun yok ama kısa ise bence riske girme, nasılsa üni.de gene uzatırsın, boşver.

millet abisini, ablasını sınava sokmaya yeltendiği için, dikkat ediyorlar. resimdeki fotoda nasılsan, sınavda da öyle ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 7wonders

saçına falan taktıklarından değil, sınav günü formundaki resim ile seni kıyaslayacaklar.
    eğer formundaki resmin kısa saçlı ise, belki gözetmen kıllanıp senden şüphelenecek. o yüzden eğer formundaki fotonda resmin uzun ise sorun yok ama kısa ise bence riske girme, nasılsa üni.de gene uzatırsın, boşver.

millet abisini, ablasını sınava sokmaya yeltendiği için, dikkat ediyorlar. resimdeki fotoda nasılsan, sınavda da öyle ol.

Şu aN saçım uzun.Eğer şimdi bu şekilde foto çektirsem sınava kadar kesmeyi düşünmüyorum.Yani gene beni uzun saçla görecekler.Buna bişey diyemezler heralde

• Burası Türkiye...
  • Hala bireylerin beynine bakmak yerine,beyin gücüne bakmak yerine insanların saçıyla, sakalıyla, bıyığyla, başörtüsüyle, giyimiyle, kuşamıyla uğraşıyorlar. Sokaktaki insanın bile başının örtüsü ile uğraşıyorlar. Yazıklar olsun! Neden geri kaldığımız, ilerleyemediğimiz belli. Halbuki bunun yerine insanların beyin gücüyle uğraşsalar ya.... İnsanın giyimi kuşamı saçı sakalı önemli değilidr. O insanın bu ülkeye ne kazandırdığı, kazandıracağı önemlidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Hala bireylerin beynine bakmak yerine,beyin gücüne bakmak yerine insanların saçıyla, sakalıyla, bıyığyla, başörtüsüyle, giyimiyle, kuşamıyla uğraşıyorlar. Sokaktaki insanın bile başının örtüsü ile uğraşıyorlar. Yazıklar olsun! Neden geri kaldığımız, ilerleyemediğimiz belli. Halbuki bunun yerine insanların beyin gücüyle uğraşsalar ya.... İnsanın giyimi kuşamı saçı sakalı önemli değilidr. O insanın bu ülkeye ne kazandırdığı, kazandıracağı önemlidir.

+10000
  • yok oyle bısı...memur keyfı bı uygulama yapmaya kalkmıs...
  • Sakalda kesmek gerekıyomu arkadaslar.Bende top sakal var.Yıllardırda oyle gezıyorum.Bu konuda fikriniz varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.