Şimdi Ara

OSS.Tercih (Tek Sayfa) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
1
Favori
8.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bugün tarafıma gelen bir mail'de "forumda bazı vakıf üniversitelerinin reklamını yaptığım yönünde şikayetler aldığım" yazıyordu.

Bu forumdaki üyeliğimden kesinlikle bir çıkarım olmadığı gibi bu işi tamamen ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilmek adına mesai saatlerim dışında yapıyorum.
    Şikayetler yüzünden aldığım uyarıdan ötürü forumdan ayrılıyorum.Şikayeti yapanlar amacına ulaştıklarını sanmasınlar ben size yine kendi mail adresimden vakit buldukça yardımcı olacağım.

adresim suha_ata@hotmail.com

Herkese başarılar dilerim.
  • Kimmiş o ya meydan dayağı çekelim
  • ts1-411 sıralama 12656
    ts-2 440 sıralama 8927
    soruma gelicek olursak bununla ege, gazi veya anadolu üniv. edebiyat fakültesine mi gireyim yoksa eğitim fakültelerine mi yöneleyim.
    sıralamam ile ilgili olarak eğitim fakültelerinden hangileri gelebilr ? türkçe,T. dili ve edeb, coğrafya öğretmenliklerinden hangisini ve nereleri kazanma şansım yüksek? bu konuda bana yardımcı olusanız sevinirim ?
    birde geçen sene bursa uludağ-türkçe öğr. 454 puan 8980 sıralamayla kapatmış. bnimki 8927 sıralama 440 puan. acaba buraya yerleşebilirmyim ? şimdiden teşekkürler..
    not: sizin önerebileceğiniz bölüm veya üniv varsa fikirlerinize açığım..
  • Tekrardan Merhabalar..
    Derecem 23.800..

Aklımdaki yerler Gazi-EE, Ankara-Bilg(ing) , YTÜ-Makine, Dokuz Eylül-EE(ing), Ege-Bilg. Müh..
    Geçen sene Ankara-Bilg(ing) 21.200 ile, Gazi-EE 21.800 ile, YTÜ-Makine 24.000 ile, Dokuz Eylül-EE(ing) 22.100 ile ve Ege-Bilg 23.500 ile almış..

Bunlardan gelme olasılığı olarak Ankara-Bilg(ing), Gazi-EE ve Dokuz Eylül-EE(ing) gelmesi biraz biraz düşük gibi duruyor.. Ama yine de gelir mi?

Bölüm olarak bir karar vermedim ama bunlardan hangisi üniversite-bölüm olarak çok iyi olan bir yerdir acaba?
  • merhaba arkadaşlar istanbul üniversitesinin mühendilik fakültesi hakkında bilgi verebilirmisiniz özellikle bilgisayar ve elektrik elektronik mühendisliği
    i.ü nün mühendislikleri hakkında pek iyi şeyler duymadım kafam çok karıştı
  • Sıralamam 133.000
    Anadolu iktisat 146 bin

Banko gelir mi
  • Puanlarım puan-sıralama
    Y-TM-1 416,588 - 0049348
    Y-TM-2 414,195 - 0046617
    Y-TM-3 415,072 - 0046034

Her tm öğrencisi gibi hukuk psikoloji istiyordum ama malumunuz puanlar ortada bu puanlara göre en iyi bölüm İşletme ve iktisat diye düşünüyorum sizce daha iyi bölümler varmıdır.Uluslararası ilişkiler mesela bunlardan daha iyimidir.

Benim kafamda marmara üniv. işletme (48500 ile kapatmış) ve istanbul üniv. iktisat (56500 ile kapatmış) var.Şuanda üniversite olarak tercihim istanbul üniv. den yana sizce doğru mu düşünüyorum.Sıralamalarıma göre başka daha iyi önerileriniz var mı.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaoin.8

merhaba arkadaşlar istanbul üniversitesinin mühendilik fakültesi hakkında bilgi verebilirmisiniz özellikle bilgisayar ve elektrik elektronik mühendisliği
    i.ü nün mühendislikleri hakkında pek iyi şeyler duymadım kafam çok karıştı

yardımcı olacak yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceko1905.

Puanlarım puan-sıralama
    Y-TM-1 416,588 - 0049348
    Y-TM-2 414,195 - 0046617
    Y-TM-3 415,072 - 0046034

Her tm öğrencisi gibi hukuk psikoloji istiyordum ama malumunuz puanlar ortada bu puanlara göre en iyi bölüm İşletme ve iktisat diye düşünüyorum sizce daha iyi bölümler varmıdır.Uluslararası ilişkiler mesela bunlardan daha iyimidir.

Benim kafamda marmara üniv. işletme (48500 ile kapatmış) ve istanbul üniv. iktisat (56500 ile kapatmış) var.Şuanda üniversite olarak tercihim istanbul üniv. den yana sizce doğru mu düşünüyorum.Sıralamalarıma göre başka daha iyi önerileriniz var mı.

teşekkürler.

?
  • bir şey soracam arkadaşlar şu geçen sene ek tercih ile açılan puanların bu sene kılavuzda neden puanı sıralaması yok madem geçen ek tercihte ben başvurdum bana gelmedi puanını neden açıklamamışlar ? çelişkiye düşüyor insan ? :S
  • 40900 ile kapamış olan Yıldız Teknik İktisata 42900 ile girme şansım nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azan_tiky

bir şey soracam arkadaşlar şu geçen sene ek tercih ile açılan puanların bu sene kılavuzda neden puanı sıralaması yok madem geçen ek tercihte ben başvurdum bana gelmedi puanını neden açıklamamışlar ? çelişkiye düşüyor insan ? :S

o açıklanıyo arkadaşım sen takip etmedin herhalde.
  • Arkadaşlar Mf 1 sıralamam 75 bin ,istediğim yer 71 bin gelir mi sizce ne dersiniz.Rehberlik hocaları bu konuda kararsız.Benimde kafam karışık.
  • y-mf3 sıralamam 19000 mevlana üni %50 ,%25 veya paralı gelir mi?Yeni açılacağı için hiç bir fikrim yok...Yardımlarınızı bekliyorum..
  • y-mf3 sıralamam 19000 mevlana üni %50 ,%25 veya paralı TIP gelir mi?Yeni açılacağı için hiç bir fikrim yok...Yardımlarınızı bekliyorum..
  • arkadaşlar net bir soru soracağım iş imkanları ve çalışma koşulları bakımından üniyi de göze alarak cevap verebilir misiniz: Anadolu iletişim mi? kocaeli halkla ilişkiler mi?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.