Şimdi Ara

OSS.Tercih (Tek Sayfa) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
1
Favori
8.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OSSTercih.Tv

Arkadaşlar bundan sonra meslek ve başarı sıralamaları ile ilgili sorularınızı buradan yanıtlamaya çalışacağım.
    E-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz (suha_ata@hotmail.com)

Not:Özelden gelen hiçbir mesajı cevaplamıyorum!

sıralamam tm2 5670 9eylül hukuk 8100.yü almış geçen yıl ilk tercihim olacak gelme şansı nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

Ts-1 35 bindeyim,ege üniversitesinde yeni açılan halkla ilişkiler 2. öğretim gelebilirmi sizce?

Yeni açılan bölümler için net bir şey söylemek zor.
    Tek söyleyebileceğim 1.öğretimi 18400'le kapattığı için ikinci öğretiminin 35binlerde kapatma olasılığının çok düşük olduğudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_green_1907

quote:

Arkadaşlar bundan sonra meslek ve başarı sıralamaları ile ilgili sorularınızı buradan yanıtlamaya çalışacağım.

sıralamam tm2 5670 9eylül hukuk 8100.yü almış geçen yıl ilk tercihim olacak gelme şansı nedir sizce?

Acaba yanlış mı yazdınız diye kendi havuzumdan kontrol ettim evet 8100'den kapatmış.
    Sıralamanız istediğiniz bölümün yaklaşık 2500 kişi önünde.
    Kazanma ihtimaliniz %99.999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 :)

• Merhaba,

102bin sıralamam.

ikinci öğretim gelecek büyük ihtimal. Makine ve inşaat müh. yazmayı düşünüyorum.
    Celal bayar , balıkesir, kütahya tutuyor çok büyük ihtimalle. Celal bayar biraz zorlarsa geliyor gibi. Ben balıkesiri gidip gördüm. bölümüde araştırdım baya köklü bir bölüm. Aktiviteleri, uygulamaları falan gayet iyi. Balıkesir gibi bir yerde ama iyi işler yapmak istiyorlar belli. Şimdi ben balıkesiri istiyorum. Bursalıyım uzak olmaması iyi bu yönden. şimdi Celal bayarın sıralaması balıkesirden iyi ama ben öne yazmak istemiyorum. Sizce yazmalı mıyım manisaya gitmeye değer mi? 2 side anadolu okulu ve 2. öğretim. Bir fark olduğunu düşünmüyorum. Eğer aynı gibiyse hiç uğraşmadan balıkesiri yazayım diyorum.

bir yorum yaparsanız sevinirim.
  • Y YGS6 puanım 306,942 sıralamam 0353324 bu puanla Gazi Tapu ve Kadastro tutarmı ? Geçen seneki başarı sırasını bilmiyorm ama 255,355 le mi ne almış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErTeN811

mf4 79bininciyim balıkesir makine gelirmi 77bin ??

MF4'te 50bin üzerindeki bölümlerde 10bin civarı oynamalar bekliyorum.
    Kesin gözüyle bakabilirsin,altına bir iki alternatif eklemeyi ihmal etme.

Başarılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

Ts-1 35 bindeyim,ege üniversitesinde yeni açılan halkla ilişkiler 2. öğretim gelebilirmi sizce?

Yeni açılan bölümler için net bir şey söylemek zor.
    Tek söyleyebileceğim 1.öğretimi 18400'le kapattığı için ikinci öğretiminin 35binlerde kapatma olasılığının çok düşük olduğudur.

Hala Halkla ilişkiler mi yoksa sosyal bilgiler öğrtmenliğimi seçsem kararsızım,kocaeli 2. öğrtemi HİT tutuyor ama gönlümde ege yada istanbuldaki üniler var HİT için.Acaba Halkla İlişkilerde başka nereler gelebilir.Ve sosyal bilgiler yazsam hangi üni iyidir hem ders olarak hemde ortam üni. hayatı olarak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ErTeN811

mf4 79bininciyim balıkesir makine gelirmi 77bin ??

MF4'te 50bin üzerindeki bölümlerde 10bin civarı oynamalar bekliyorum.
    Kesin gözüyle bakabilirsin,altına bir iki alternatif eklemeyi ihmal etme.

Başarılar.

ilgin için teşekkürler dediğin gibi yapıcağım
  • arkadaşım bana nıe cvp wermedın anlamadım kı sımdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivy

Merhaba,

102bin sıralamam.

ikinci öğretim gelecek büyük ihtimal. Makine ve inşaat müh. yazmayı düşünüyorum.
    Celal bayar , balıkesir, kütahya tutuyor çok büyük ihtimalle. Celal bayar biraz zorlarsa geliyor gibi. Ben balıkesiri gidip gördüm. bölümüde araştırdım baya köklü bir bölüm. Aktiviteleri, uygulamaları falan gayet iyi. Balıkesir gibi bir yerde ama iyi işler yapmak istiyorlar belli. Şimdi ben balıkesiri istiyorum. Bursalıyım uzak olmaması iyi bu yönden. şimdi Celal bayarın sıralaması balıkesirden iyi ama ben öne yazmak istemiyorum. Sizce yazmalı mıyım manisaya gitmeye değer mi? 2 side anadolu okulu ve 2. öğretim. Bir fark olduğunu düşünmüyorum. Eğer aynı gibiyse hiç uğraşmadan balıkesiri yazayım diyorum.

bir yorum yaparsanız sevinirim.

Bence kararınızı zaten vermişsiniz :)
    İsabetli bir karar.

Başarılar.

• Dediğiniz doğru ama ben bilişim teknolojileri baya başarılıyım fakat bu başarının bana şimdiye kadar etkisi olmadı.O yüzden en başarılı olduğum işten bile soğudum çünkü iş verenler işçi değil köle arıyorlar (gördüğüm kadarıyla) bu yüzden hepsi birbiriniden uzak şeyler sordum belki birinden iş sahibi olurum diye ama böyle sistem olduktan sonra bize yine iş kalmıycak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king_golden -- 23 Temmuz 2011; 22:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashers

Benım ts1 3730 sıralamam..Puan 447

Coğ Öğretmenliği olarak

Gazı-9 Eylul-Selcuk..Hangısı gelır.Bunlar olmaz ise 18 mart ya da ktü mü yazmalıyım..

Diğer sorum ise ts2 3.384 puan 461 = hangı edebıyat ogretmenlıklerı gelır..

Sence cog ogrt mı ıyı,edebıyat ogretmnlıgı mı..

Tşekkur ederım .

Parmaklarım hiç klavyenin üstünden ayrılmıyor, takdir edersin ki forumda sadece sen yoksun :)

İlk sorun için Gazi ve 9 Eylüle kesin gözüyle bakıyorum.18 mart ve KTÜ'de gerçekten coğrafya bölümü için bilgim yok.

İkinci sorun için Balıkesiri yaz ama tutma olasılığı düşük.

Başarılar.
  • benim girmeyi düşündüğüm bölüm 74 bin ben 84 bininciyim.Bölüm 2008 de 15 bin 2009da 12bin kişi geriye atmış bu sene de 10 bin geriye atar mı sizce?Bir de şunu merak ediyorum 2008 ve 2009 da ilk 100 bin için sağlanan kontenjan artışı ile bu seneki kontenjan artışı arasında ne kadar fark vardır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanzxD

Y YGS6 puanım 306,942 sıralamam 0353324 bu puanla Gazi Tapu ve Kadastro tutarmı ? Geçen seneki başarı sırasını bilmiyorm ama 255,355 le mi ne almış ?

Sanırım o bölümün kontenjanı tamamen dolmamış.
    Tutma ihtimali çok yüksek.

Başarılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cashers

Benım ts1 3730 sıralamam..Puan 447

Coğ Öğretmenliği olarak

Gazı-9 Eylul-Selcuk..Hangısı gelır.Bunlar olmaz ise 18 mart ya da ktü mü yazmalıyım..

Diğer sorum ise ts2 3.384 puan 461 = hangı edebıyat ogretmenlıklerı gelır..

Sence cog ogrt mı ıyı,edebıyat ogretmnlıgı mı..

Tşekkur ederım .

Parmaklarım hiç klavyenin üstünden ayrılmıyor, takdir edersin ki forumda sadece sen yoksun :)

İlk sorun için Gazi ve 9 Eylüle kesin gözüyle bakıyorum.18 mart ve KTÜ'de gerçekten coğrafya bölümü için bilgim yok.

İkinci sorun için Balıkesiri yaz ama tutma olasılığı düşük.

Başarılar.

sagol allah razı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sivava8

benim girmeyi düşündüğüm bölüm 74 bin ben 84 bininciyim.Bölüm 2008 de 15 bin 2009da 12bin kişi geriye atmış bu sene de 10 bin geriye atar mı sizce?Bir de şunu merak ediyorum 2008 ve 2009 da ilk 100 bin için sağlanan kontenjan artışı ile bu seneki kontenjan artışı arasında ne kadar fark vardır acaba?

Hangi puan türünden bahsediyoruz?
    Aslında kontenjan artışları osym'nin sitesinde yayınlandı.
    Oradan da bulabilirsiniz.

İyi akşamlar.
  • selamlar,

ts-1 puanı 21670 anadolu iletişim istiyorum geçen sene 22300 ile kapatmış ancak benim puanım 404 iletişimin geçen seneki puanı ise 415 puanın çok önemi olmadığını biliyorum ancak yine de düşer mi bu kadar? bir de anadolu baısn yayın 30000 küsür ile kapamış en son, iletişim gelmezse bu kesin gelir sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidik

selamlar,

ts-1 puanı 21670 anadolu iletişim istiyorum geçen sene 22300 ile kapatmış ancak benim puanım 404 iletişimin geçen seneki puanı ise 415 puanın çok önemi olmadığını biliyorum ancak yine de düşer mi bu kadar? bir de anadolu baısn yayın 30000 küsür ile kapamış en son, iletişim gelmezse bu kesin gelir sanırım?

Kendin sorup kendin cevaplamışsın :)
    Ekleyebileceğim bir şey yok.

Başarılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: c_green_1907

quote:

Acaba yanlış mı yazdınız diye kendi havuzumdan kontrol ettim evet 8100'den kapatmış.
    Sıralamanız istediğiniz bölümün yaklaşık 2500 kişi önünde.
    Kazanma ihtimaliniz %99.999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 :)

Demi ya o sıralamada 2500 kişilik oynama imkansız gibi.Ama o %0.0000000000000000000001 lik ihtimal bile beni tedirgin ediyor.Çünkü 2.tercih için hiç bir fikrim yok 2.sırada nereyi yazıcam bilmiyorum.Çok teşekkürler kolay gelsin size...

• iletişimin gelme ihtimali nedir peki sizce? çok kritik bi soru değil ama içimi ferahlatmaya çalışıyorum diyelim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.