Şimdi Ara

OTADAN KITKAT GELDI! DISCOVERY I ANA KONU 4GB DAHIL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
5.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bende arada kasmalar yaşıyorum onun dışında tek sorunum hoparlör sesinin kısıklığı.
  • Bendede bazen takılmalar oluyor ama genel itibariyle memnunum.hiç yoktan iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben güncellemeden genel olarak pek memnun kalmadım. Aslında jelly bean sürümünden pek fazla değişiklik yapmadan kitkat çıkarsalardı belki daha sorunsuz olabilirdi. Sadece kitkat ile uyumsuz olan uygulamalar değiştirilse yeterdi bence.
  • güncelleme yaptıktan sonra u hatayı almaya başladım

OTADAN KITKAT GELDI! DISCOVERY I ANA KONU 4GB DAHIL
  • Mini USB girişi bozuk bilgisayar telefonu görmüyor jellybean devam edicez. O değil 5 çıktı adamlar ondan sonra 4.4ü verdi bir de yok test ediyordum yok bilmem ne demişler peki o zaman bu hatalar neden kaynaklanıyor test ederken görmediniz mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colifact -- 5 Aralık 2014; 17:11:19 >
  • Güncelleme

• atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Html5 playerlerinin çoğunun desteği - flash player desteği gitti.Bu gm nin değilde google ın suçu ama bence en kötü olanı bu.web tabanlı playerlerde çok hata alıyorum.aynı sizin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 9 Aralık 2014; 20:12:32 >
  • bugün gülcellemeyi yaptım sorunsuz bir şekilde kitkat oldu ama diğer uygulamaları güncelleye miyorum ( face whatsapp vs.) yeterli hafıza yok diyor ne yapmalıyım.. lütfen yardım edin
  • Kitkattan memnunum.Ama beta daha hızlıydı ve seriydi.Ama önemli bazı özellikler yoktu.KitKat iyi bence ama ben Android Lollipop isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Kitkattan memnunum.Ama beta daha hızlıydı ve seriydi.Ama önemli bazı özellikler yoktu.KitKat iyi bence ama ben Android Lollipop isterim

Bizim için rüyadan öteye gidemez hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercandk

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Kitkattan memnunum.Ama beta daha hızlıydı ve seriydi.Ama önemli bazı özellikler yoktu.KitKat iyi bence ama ben Android Lollipop isterim

Bizim için rüyadan öteye gidemez hocam

Malesef

• Güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukanoksuz

Güncelleme

Neye guncelleme?

Ayrica konu basliginda sanki 4 gb versiyonada ota dan gelmis gibi bir hava var.Onu duzeltin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.