Şimdi Ara

OTADAN KITKAT GELDI! DISCOVERY I ANA KONU 4GB DAHIL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
5.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukanoksuz

Recoverye gir ordan at

nasıl biraz açar mısın ?
  • apply update from sd card fiyip kitkat beta zip kurcan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah repartition yapmışlardır 4 gb için çok sorun 4 gb da program yüklemek... bakalım bu hali ile nasıl eğer beğenmezsem v6000 den dönüş yapacam JB ye...

NOT: Discovery Yazısında 3 dakikadır takılı kaldı beklemedeyim açılmazsa cortladı demektir :)
    NOT2: Sorun yok açıldı deniyorum Kitkat custom romlarda pil ile ilgili genel bir kötüleşme söz konusuydu bunda ne durumda bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechnicaL -- 1 Aralık 2014; 17:45:16 >
  • Ne yapıyoruz arkadaşlar kitkata geçiyormuyuz yoksa jelly bean devammı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukanoksuz

apply update from sd card fiyip kitkat beta zip kurcan

Denedim ama malesef hata veriyor.

• Selamlar, 16GB modelde 4.2 JB stock roma nasıl dönerim, OTA'dan KK kurmuştum, daha önce beta kurmadım? Yardım edecek, bilgisini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Edit: Ben yaptım, buradan yardımcı olayım dönmek isteyenlere.

1-http://tr.generalmobile.com/jellybean/ adresine gidip versiyonu doğru seçerek zipi indirin ve dahili depolamaya atın dosyayı.
    2- OTA'dan geçersiz dosya hatası alacaksınız. Bu sitedeki yönergeler çalışmayacaktır.
    3- Telefonun recovery menüsüne girin. ( Telefon kapalıyken ses açma tuşu + telefonu açma tuşuna 5-10 saniye basılı tutun)
    4- Update seçeneğini seçin ve telefona attığımız zipi seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeWe -- 1 Aralık 2014; 23:41:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: perfectbilgisayar

4 gb lıkta sistem yöneticisi yok.aceba sistem boyutunu yükseltip 16 gb lık yüklesem sıkıntı olur mu

Hocam sistem boyutunu nasıl arttırabilirim benim gmd 4gb lik ama 0.98gb lik uygulama yükleyebiliyorum bunu arttırmanın bi yolu varmı acaba teşekkürler

• beyler hafıza kartına taşınmayan dosyaları eskiden bir supersu gibi programla taşıyorduk şimdi nasıl taşıyoruz bilen varmı acaba
  • hayranim kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı...

• Ben anlamıyrum yok bilgisayara tak yok program yükle falan.

Otomatik güncellemede neden 4 gb modelleri yok. Biz para yerine gazoz kapağımı verdik.

Bu kefyekeder bir uygulama ise ayıp ediyorlar.

Arkadaşlar. Keyfekeder bir durum mu ?
  • tlhares kullanıcısına yanıt
    Hayır silinmiyor.ben yükledim,en sonda yedekle dedim okadar,ne olur ne olmax diye sd kartada yukledim.
    Uygulamalar hiç degişmiyor.
    Nasıl derseniz alışmaya çalısıyorum,
    Bendeki 16gb olan en önemli fark bence dahili depe beyafa ikiye ayrılmıştı şimdi birleşti.Birde eskiden uygulama izinleri daha kolaydı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman

quote:

Orijinalden alıntı: jay z

Önemli konularda sıkıntı ile karşılaşan oldu mu? Telefon konuşmasında kesilme, ahize sesinde düşüklük, kamerada problem, internette sıkıntı vs. Birazdan yüklemeyi düşünüyorum ama gündelik kullanımda problem varsa düzeni hiç bozmayayım.

Şuan için hic bir sıkıntıya rastlamafim. Elimden düşmedi telefon şarj suresi uzamış gbi ve görüşmelerde falan kesilme gibi problem olmadı 1 saat kapatmadan konustm. Tek sevmedgim yani kilidi açmadan açtığınız flash gitmiş ve arama cevaplama ekrani hosuna gitmedi.

Evet şimdi cevaplamak icin asagıya cekmek gerekiyor.alıskanlıkla cogu kisiye tefonu kapattım.degişmez mi bu zıkkım..bunu niye degistirirletki anlamadım

• Bu dts ses tarih mi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: susak1920

Ben anlamıyrum yok bilgisayara tak yok program yükle falan.

Otomatik güncellemede neden 4 gb modelleri yok. Biz para yerine gazoz kapağımı verdik.

Bu kefyekeder bir uygulama ise ayıp ediyorlar.

Arkadaşlar. Keyfekeder bir durum mu ?

Paket 700mb telefonu hafizasinda onu indirip kuracak alan yok

• Kablosuz sürekli açık diyenler hava durumu uygulamasının otomatik güncellenmesini kapatsın. Uygulama güncelleme için otomatik olarak kablosuzu açıyor, kapanmıyor kalıyor öyle. Müzikçalar uygulamasının widgeti de müzikçaları normal geri tuşu ile kapattığınızda gidiyor, son uygulamalar menüsünden kapatırsanız kalıyor.
    Yeni bir problem daha çıktı, telefon konuşmasında ekran kararmıyor.
    Sensörle kilit uygulaması denedim o da çalışmadı sensör ışığı yanmasına rağmen, deneyen var mı? Sensörde sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay z -- 3 Aralık 2014; 13:41:35 >
  • bende de telefonun ekranı kapanıyor bildirim sesleri geliyor ama bir türlü ekran açılmıyor bataryayı çıkarmak zorunda kalıyorum başka başına gelen var mı durum ?
  • tlhares kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var telefon donuyor kalıyor jb ye devam anlaşılan yapacak bişey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Aynı sorun bende de var telefon donuyor kalıyor jb ye devam anlaşılan yapacak bişey yok

bende dönmek istiyorum da yapabilir miyim bilmiyorum şimdi de şarj bir anda %50 den %4 de düştü hiç mi test etmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhares -- 3 Aralık 2014; 20:47:14 >
  • benimde bildirim ışığı kafayı yedi ekranı kapatmama rağmen ışık yanıyor. 2-3 defa aç kapat yaparak düzeltiyorum
  • Ara sıra yaşanan hafif kasmalardan başka sorun yaşamayan tek kişi ben miyim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.