Şimdi Ara

otomatik şanzıman yüksek araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 35.000 tl üst limit, tam otomatik şanzıman yüksek bir araç bakınıyorum.arkadaşlara danışınca kafam karma karışık oldu. bir de şansımı burada deneyim dedim. yükseklik takıntımın sebebi 99 corollam var çok alçak olması nedeniyle aynı sorunu bir daha yaşamak istemiyorum...tavsiyelerinizi bekliyorum...

• 35 civarında 0 olarak SSANGYONG ACTYON SPORTS SXDI 2.0 4X2 6/AT (QJ) 38.000'den gidiyor 0 düşünüyorsan güzel araçtır en boşu bile insana full gibi gelir(dijital klima navigasyon geri görüş kamerası vs standart) önce çok tipsiz gelir zamanla çok seversiniz.Ama derseniz tipini beğenmedim onun alternatifi F/P olarak Mitsubishi L200'dür.Onunda 2008-2009 ikinci el otomatikleri o fiyatlarda gidiyor.

Not:Ssangyong Mercedes-Benz'e aittir.araçlarında motor şanzuman olarak birebir mercedes motorları ve 5-6 G-Tronic şanzuman kullanılır.Mitsubishi'de Mercades ortaklığı taşır ama Ssangyong gibi birebir merso motor şanzuman taşımaz.Ayrıca Ssangyong eski çelik üreticisi ve 60 yıllık SUV üreticisidir...
  • ssnag yong iyidir. barış mançoda bile vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy

35 civarında 0 olarak SSANGYONG ACTYON SPORTS SXDI 2.0 4X2 6/AT (QJ) 38.000'den gidiyor 0 düşünüyorsan güzel araçtır en boşu bile insana full gibi gelir(dijital klima navigasyon geri görüş kamerası vs standart) önce çok tipsiz gelir zamanla çok seversiniz.Ama derseniz tipini beğenmedim onun alternatifi F/P olarak Mitsubishi L200'dür.Onunda 2008-2009 ikinci el otomatikleri o fiyatlarda gidiyor.

Not:Ssangyong Mercedes-Benz'e aittir.araçlarında motor şanzuman olarak birebir mercedes motorları ve 5-6 G-Tronic şanzuman kullanılır.Mitsubishi'de Mercades ortaklığı taşır ama Ssangyong gibi birebir merso motor şanzuman taşımaz.Ayrıca Ssangyong eski çelik üreticisi ve 60 yıllık SUV üreticisidir...

evet bu aracı kullanıyorum L200 zaten kamyonet ssangyong SUT sınıfında br araçtır suv konforunda dediğiniz gibi dijital otomatik klima,6 ileri tiptronik ve F1 şanzıman 2.0 motor içerisinde 141 bg ve 310 nm tork var inanılmaz güçlü ve bir o kadar konforlu araç arkadaşa test etmesini öneriyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.